6 найменувань виробів з бетону ТМ «Золотий Мандарин» виробництва ТОВ «Золотий Мандарин Квадра» в черговий раз підтвердили свою відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.016.004:2010 Бетон та вироби з бетону. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Оцінювання здійснювалось за схемою згідно ISO 14024:2018. Що підтверджено сертифікатом № UA.08.002.542

ТОВ «Золотой Мандарин Квадра» має чотири сучасні заводи для виробництва бетонних виробів: брущатки, плит для пішохідних доріжок і тротуарів, бордюрів, виробів бетонних стінових дрібноштучних (блоків), плит бетонних фасадних, малих архітектурних форм та інших будівельних конструкцій методом напівсухого вібропресування. Технологія виробництва безвідходна і дозволяє переробляти шлакові та будматеріали. Виробничі потужності збудовані у період 2006 - 2018 рр. та розташовані в Київської області (м. Обухів та м. Вишневе). На високотехнологічному австрійському та польському устаткуванні з використанням енергозберігаючих технологій фірми АМЕ та TECHMATIC в місяць виробляється 240 000 м² бетонних виробів, 33 видів плит і брущатки, широка гама дорожніх і паркових бордюрів: 25 видів бортів та додаткових добірних елементів (у тому числі дугові).

Обладнання австрійської компанії АМЕ, укомплектоване лініями для послідуючої обробки продукції німецької фірми Sindler, дозволяє випускати продукцію з виключно дизайнерськими рішеннями лицьової поверхні, що немає аналогів в Україні. Можливість «промивки» верхнього шару з оголюванням текстури із кольорового мармуру і різних гранітів та кварцитів, а також обробка «барабаном», придає тротуарним виробам зовнішній вигляд старого натурального каменю і різних архітектурних стилів, дозволяють розширити сферу застосування продуктів и відкривати нові споживчі ніші з величезними перспективами розвитку.

Технологічні лінії заводів TECHMATIC мають у своєму складі додаткові опції “мікс колор”, що дозволяє отримати верхню поверхню з 3-4 кольорами відразу.

На підприємстві впроваджені інноваційні технології контролю та управління технологічними процесами: програмовані логічні контролери японської фірми Omron, які повністю автоматизують усі етапи виробництва без участі людини – що унеможливлює допуск помилки в роботі. Завдяки встановленим контролерам, датчикам вологості та системи візуалізації провідних виробників, завод працює максимально економить електроенергію та водні ресурси.

ТОВ «Золотий Мандарин Квадра» здійснює весь комплекс додаткових послуг для «кінцевого споживача» і великих компаній: доставка, розвантаження, розробка дизайн-проектів (існує дизайнерський відділ), укладка продукції у споживача (свій відділ по укладанню бетонних виробів).

Більш детально про ТОВ «ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВАДРА» та вироби ТМ Золотий Мандарин на goldmandarin.com.ua

Перевірено та сертифіковано