Пінополіуретанова теплоізоляція у рідкому стані H2FOAM LITE (LDC50) ТМ ECO-PENA ICYNENE виробляється на виробничих потужностях канадської компанії Icynene. Її офіційний представник на українському ринку – ТОВ «ХРАНИТЕЛІ ТЕПЛА».

Теплоізоляція ТМ ECO-PENA ICYNENE успішно пройшла екологічну сертифікацію у 2017 році за схемою згідно ISO 14024, що підтверджено екологічним сертифікатом від 28.03.2017 № UA.08.002.460.

Оцінювання здійснювалося на відповідність вимогам стандарту СОУ ОЕМ 08.002.16.048:2016 Матеріали теплоізоляційні. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, якій встановлює вимоги до екологічних характеристик теплоізоляції різних типів на усіх етапах її життєвого циклу.

Вимоги цього стандарту адаптовані до вимог актів права ЄС, зокрема:

 • Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року про реєстрацію, оцінку, авторизацію і обмеження хімічних речовин та препаратів (REACH);
 • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 1272/2008 від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей (CLP);
 • Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 305/2011 від 09 березня 2011 року про встановлення гармонізованих умов для розміщення на ринку будівельних виробів;
 • Директиви Європейського Парламенту та Ради (ЄС) № 2001/95/EC від 03 грудня 2001 року про загальну безпеку продукції.

Стандарт враховує вимоги екологічних критеріїв на теплоізоляційні матеріали програм екологічного маркування скандинавських країн (The Nordic Swan), Німеччини (Blaue Engel), Нової Зеландії (Environmental Choice New Zealand) та інших.

Критерії стандарту спрямовані на:

 • збалансоване управління природними ресурсами;
 • енергоефективність технологічного процесу виробництва;
 • зниження екологічних впливів у процесі виробництва;
 • поліпшення показників енергоефективності теплоізоляції;
 • обмеження вмісту небезпечних речовин у матеріалах, зокрема здатних вивільнятись;
 • зниження радіологічного забруднення матеріалів;
 • зменшення відходів виробництва та споживання.

Екологічний сертифікат згідно ISO 14024 має міжнародне визнання і підтверджує високу ефективність теплоізоляційного матеріалу за такими критеріями як енергоефективність, непроникність для повітря та водяної пари.

Пінополіуретанова теплоізоляція у рідкому стані H2FOAM LITE (LDC50) не містить токсичних летких вуглеводнів (формальдегіду, стиролу, толуолу тощо) та руйнуючих озоновий шар речовин і має найвищий клас безпеки (А+) щодо вивільнення забруднюючих речовин у повітрі замкнутих приміщень згідно вимог міжнародних стандартів серії ISO 16000.

Надійність та довговічність матеріалу підтверджується гарантією виробника до 25 років. Також важливою характеристикою є і те, що полімерний матеріал теплоізоляції H2FOAM LITE (LDC50) відноситься до помірної групи за горючістю, займистістю, поширенню полум’я та димоутворювальною здатністю і токсичністю продуктів горіння.

Теплоізоляція ТМ ECO-PENA ICYNENE є інноваційною розробкою канадської компанії Icynene у 1986 році. Виробляється у рідкому стані, інсталюється шляхом нанесення піни на поверхню. Понад 400 000 будівель по всьому світу: приватні і багатоквартирні будинки, лікарні, школи, органічні ферми та інші підтверджують високий клас енергоефективності та безпеки завдяки якісній та екологічній теплоізоляції H2FOAM LITE (LDC50).

Детальніше на www.h2foam.com

Перевірено та сертифіковано