Добрива органічні «Біо-гель» на основі торфу та на основі біогумусу виробництва ФОП Осипенко С.Б. успішно пройшли повторну екологічну сертифікацію й тим самим подовжили термін дії екологічного сертифікату №UA.08.002.428 на наступні три роки.

Оцінювання добрив здійснювалося на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.006:2008 Рідке органічне добриво. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу. Цей стандарт встановлює критерії визначення переваг що пов’язані з потенційними впливами добрив на стан довкілля та здоров’я людини протягом життєвого циклу.

Добрива органічні «Біо-гель» застосовуються в якості природного адаптогену, стимулятору росту для прискорення коренеутворення, стимуляції росту та розвитку, підвищення стійкості до несприятливих умов навколишнього середовища, посилення імунної системи, життєздатності та збільшення врожайності сільськогосподарських культур.

Добрива виробляюся на сировині 100% природного походження (торф, біогумус) та є ефективним натуральним засобом для відновлення плодючості ґрунтів. Суттєве збільшення азотофіксуючих бактерій за рахунок живлення таким добривом, дозволяє зменшити, і, навіть, відмовитись від застосування мінеральних комплексів хімічного походження. Виробництво здійснюється за власною унікальною запатентованою гідротермодинамічною технологією виробника – HTD-Technology®, яка дозволяє переробляти сировину лише за рахунок низьких температур та пульсацій тиску без застосування хімічних сполук. ФОП Осипенко С.Б. вперше вдалось в органічному добриві поєднати несумісні концентрати: інокулянти («дикі» бактерії), природний фунгіцид та органічний гумат.

Науково доведено, що добрива органічні «Біо-гель» знижують фунгіцидне та гербіцидне навантаження на рослини та довкілля в середньому на 15 – 30 %, а показники врожайнонсті складають приріст 5 — 15%. Використання добрив «Біо-гель» обумовлює позитивні зміни у вегетативному розвитку культур, а саме: посилення ростових процесів, формування сильної кореневої системи, у тому числі вторинної. За умов посушливого клімату, «Біо-гель» сприяє накопиченню вологи в рослинах.

Добриво органічне «Біо-гель» має державну реєстрацію згідно з Законом України «Про пестициди та агрохімікати» та підтвердження про придатність для використання в органічному сільському господарстві.

Рівні вмісту токсичних елементів та радіонуклідів в готовій продукції є меншими за дозволені державні норми державними та згідно з вимогами екологічних критеріїв.

Детальніше про добрива органічні «Біо-гель» виробництва ФОП Осипенко С.Б. – www.biogel.com.ua.

Перевірено та сертифіковано