«АВК КОНФЕКШІНЕРІ» розширено асортимент екологічно сертифікованих сухих продуктів екструзійної технології згідно з екологічним сертифікатом № UA.08.002.470 за схемою сертифікації згідно ISO 14024 на 2 найменування: хрусткі трубочки «Бамбук зі смаком згущеного молока» та хрусткі трубочки «Бамбук зі смаком «Полуниця з вершками».

Виробником вказаних продуктів є ПрАТ «Кондитерська фабрика «АВК» м. Дніпро».

Оцінювання продуктів здійснювалося на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.010:2016 Продукція хлібопекарська, макаронна, кондитерська, кулінарна, сухарна та борошняна. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Для виробництва екологічно сертифікованої продукції використовуються інгредієнти, які відповідають вимогам чинного санітарного, фітосанітарного законодавства, державних гігієнічних правил і норм, гігієнічних нормативів, санітарних норм. Виробник здійснює ретельний відбір постачальників, а також контроль продукції, яку замовляє.

У складі екологічно сертифікованої продукції відсутні штучні ароматизатори, штучні барвники та харчові добавки, які заборонені екологічними критеріями.

Результати лабораторних випробувань підтверджують відсутність в готовій продукції токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів. Рівні вмісту радіонуклідів — є нижчими за допустимі рівні, встановлені державними нормами та СОУ ОЕМ 08.002.03.010:2016.

Екологічне спрямування діяльності «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» закріплене у визначеній компанією Політиці у сфері якості та безпеки продуктів харчування. З метою підвищення ефективності роботи виробничих підрозділів ПрАТ «Кондитерська фабрика «АВК» м. Дніпро» впроваджуються заходи, спрямовані на підвищення рівня енергозбереження, зниження використання природних ресурсів, обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та вмісту забруднюючих речовин в стічних водах, поводження з відходами, та ін.

Підприємство-виробник має впроваджену та сертифіковану систему управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000, IFS Food.

Детальніше про виробництво та продукцію «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» на www.avk.ua.

Перевірено та сертифіковано