Контейнери з харчової алюмінієвої фольги ТМ «StudioPack» виробництва ТОВ «СтудіоПак Технології» успішно пройшли екологічну сертифікацію за схемою згідно з ДСТУ ISO 14024, що підтверджено сертифікатом №UA.08.002.511.

На сьогодні це єдині в Україні вироби для приготування і розігріву, зберігання і заморозки, транспортування і сервірування харчових продуктів, що класифіковані як екологічні і марковані спеціальним екологічним маркуванням.

Оцінювання їх екологічних переваг здійснювалось на відповідність екологічним критеріям встановленим на упаковку для харчових продуктів та посуду одноразового використання за методом оцінки життєвого циклу. Компетентність акредитованого органу сертифікації якій проводив оцінювання згідно з ДСТУ ISO 14024 визнана державою і на міжнародному рівні.

Контейнери не мають запаху і безпечні для здоров'я людини. Матеріал для їх виготовлення постачається від європейського виробника і за показниками безпеки значно кращій ніж встановлені в Україні державні норми.

Поряд таких переваг як безпечність і захист продукції від впливу світла, кисню, вологи, різних забруднень та бактерій, зберігання аромату та цінних мікроелементів, екологічно сертифіковані вироби:

  • мають відмінну теплопровідність, що зводить до мінімуму час обробки, охолодження і повторного нагріву, економлячи енергію і захищаючи якість продукту;
  • придатні для повторного перероблення в необмеженій кількості разів і без обмеження призначення застосування переробленого матеріалу.

Варто зазначити що 75% алюмінію використовується в переробці, при цьому порівняно з виробництвом виробів з первинної сировини зберігається 95 % енергії.

ТОВ «СтудіоПак Технології» є національним виробником упаковки з харчової фольги з 2006 року. Асортимент продукції складається з форм, об’ємом від 135 до 3100 мл, призначених для використання підприємствами хлібопекарської, м'ясної, кондитерської промисловості, HоRеCа, національними та регіональними роздрібними мережами.

Виробництво обладнано сучасними, автоматизованими лініями європейського обладнання і налаштовано італійськими спеціалістами.

На підприємстві впроваджені та сертифіковані системи управління якістю згідно з ISO 9001:2015, екологічного управління згідно з ISO 14001:2015, управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2005.

Детальніше про продукцію ТМ «StudioPack» виробництва ТОВ «СтудіоПак Технології» на www.studiopack.ua.

Перевірено та сертифіковано