Головна Подати заявку на сертифікацію
Подати заявку на сертифікацію

Для проходження оцінки відповідності продукції організація-заявник повинна заповнити заявку встановленого зразку та надати її на розгляд до Органу сертифікації.

Екологічна сертифікація з метою отримання права застосування екологічного маркування згідно ISO 14024

Заявка на сертифікацію харчових продуктів

Заявка на сертифікацію товарів та виробів

Заявка на сертифікацію послуг

Заявка на сертифікацію організацій офісного типу за програмою «Зелений офіс»

Заявка на сертифікацію закладів освіти за програмою «Зелений клас»

Органічна сертифікація

Заявка на органическую сертификацию

Application Form for Organic Certification

Отримання права застосування екологічного маркування в Україні за результатами оцінювання продукції на відповідність екологічним критеріям інших національних або регіональних програм екологічного маркування згідно ISO 14024

Орган сертифікації «Живої планети» представляє українську програму екологічного маркування в міжнародній асоціації, яка об’єднує національні та регіональні програми екологіного маркування згідно ISO 14024 – Global Ecolabelling Network (GEN) і визнає результати оцінювання екологічних переваг продукції органів сертифікації, сертифікованих за критеріями Міжнародної програми взаємної довіри та визнання GEN - GENICES.

Такий підхід надає можливість постачальникам імпортної продукції, сертифікованої, згідно ISO 14024, отримати право на застосування екологічного маркування в Україні згідно вимог чинного законодавства за спрощеною процедурою.

Інформація про власників екологічного сертифікату та сертифіковану продукцію розміщується в українському реєстрі екологічно сертифікованої продукції, який розміщено на сайті Органу сертифікації та Міністерства екології та природних ресурсів України.

Вимоги до оформлення заявок

Заявка на сертифікацію підписується керівником організації-заявника або уповноваженою ним особою і завіряється печаткою організації.

Номер та дата реєстрації заявки заповнюється Органом сертифікації.

Орган сертифікації приймає на себе обов’язки зберігати конфіденційність наданої заявником інформації. У заявці заявник повинен визначити, яка інформація надається органу сертифікації як конфіденційна.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy