Головна Новини Сосиски варені «Ятранчик» (в/г) виробництва ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» успішно пройшли процедуру екологічної сертифікації
Сосиски варені «Ятранчик» (в/г) виробництва ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» успішно пройшли процедуру екологічної сертифікації
22.06.2016

На підставі сертифікату UA.08.002.433 отриманого за схемою екологічної сертифікації згідно вимог ДСТУ ISO 14024:2002, право застосування екологічного маркування отримала продукція виробництва ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань».

На підприємстві впроваджені та функціонують системи управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001:2009 та безпечністю харчових продуктів згідно ISO 22000:2005.

Всі етапи виробництва оснащені сучасним технологічним обладнанням, використовується безпечна та якісна сировина, що забезпечує умови для підтримання стабільності технологічного процесу та виготовлення конкурентоспроможної продукції найвищої якості.

Постачальники сировини та інгредієнтів обираються на умовах конкурсу з врахуванням показників згідно державних норм та екологічних критеріїв.

Згідно екологічних критеріїв, встановлених стандартом CОУ ОЕМ 08.002.03.069:2012 Продукти переробки м’яса та молока. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, на відповідність яким оцінювались сосиски варені «Ятранчик» (в/г) виробництва ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань», екологічно сертифікована продукція не містить:

  • організмів, у яких генетичний матеріал був змінений за допомогою штучних прийомів переносу генів, які не відбуваються у природних умовах (ГМО);
  • харчових домішок ненатурального походження;
  • розчинів карагінану (Е 407) та його похідних (застосовується в м'ясопереробній галузі для збільшення об’єму готової продукції);

Рецептура продукції передбачає застосування виключно натуральних інгредієнтів. Показники вмісту токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів та радіонуклідів у готовій продукції в 2-5 разів нижчі, ніж вимагається державними нормами і відповідають вимогам екологічного стандарту.

Екологічна політика підприємства та її основні принципи, – спрямовані на поліпшення показників екологічної результативності виробництва у поєднанні із впровадженням екологічних критеріїв до відбору сировини, інгредієнтів і готової продукції, підвищенням рівня обізнаності персоналу питань охорони довкілля та екологічних аспектів виробничої діяльності.

В рамках реалізації екологічної політики на підприємстві впроваджуються заходи, спрямовані на зменшення обсягів утворення відходів, їх збирання, перевезення зберігання, обробляння, утилізації, видалення, знешкодження та захоронення з метою запобігання негативному впливу на навколишнє середовище і здоров’я людини.

До скиду у каналізаційну мережу стічних вод проводиться первинне їх очищення механічним методом із застосуванням:

  • каналізаційного устаткування виробничих цехів;
  • пісколовок (для осадження важких часок);
  • решіток;
  • жироуловлювачів.

Для економного використання води на виробництві встановлено:

  • пункти високого тиску подачі води;
  • обладнання для рециркуляції води (компресорний цех).

Для підготовки гарячої води для виробничих потреб використовується конденсат від термічних камер.

Екологічно сертифіковані сосиски варені «Ятранчик» фасуються в полімерну упаковку, яка є інертною до продукції.

Детальніше на сайті виробника: www.yatran.com

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy