Головна Новини Цукерки глазуровані кондитерською глазур’ю виробництва ТОВ «ВКВ-Союз» успішно пройшли екологічну сертифікацію
Цукерки глазуровані кондитерською глазур’ю виробництва ТОВ «ВКВ-Союз» успішно пройшли екологічну сертифікацію
20.05.2016

17 найменувань цукерок глазурованих кондитерською глазур’ю виробництва ТОВ «ВКВ-Союз» успішно пройшли екологічну сертифікацію та стали першими у даній категорії продукції, що підтвердили екологічні переваги у відповідності з міжнародним стандартом ISO 14024.

Зокрема, виробник отримав екологічний сертифікат №UA.08.002.430 та право на застосування екологічного маркування відносно таких найменувань цукерок:

  • цукерки глазуровані кондитерською глазур’ю на основі сухофруктів: «Курага з волоським горіхом», «Чорнослив з волоським горіхом», «Диня з волоським горіхом», «Родзинки з волоським горіхом», «Банан з волоським горіхом», «Груша з волоським горіхом», «Персик з волоським горіхом», «Яблуко з волоським горіхом», «Інжир з волоським горіхом», «Журавлина з волоським горіхом», «Смородина з волоським горіхом», «Фінік з волоським горіхом»;
  • цукерки глазуровані кондитерською глазур’ю з грильяжним корпусом: «Прометей», «Метеорит»;
  • цукерки глазуровані кондитерською глазур’ю з праліновим корпусом: «Кара-Кум –SKAVA», «Червоний мак – SKAVA», «Кокосовий рай – SKAVA».

Під час проведення оцінювання відповідності продукції вимогам екологічних критеріїв, підприємство підтвердило екологічну спрямованість своєї діяльності, безпечність виробництва та якість продукції.

Керівництвом підприємства встановлена та введена в дію екологічна політика, яка спрямована на зменшення впливів діяльності підприємства на навколишнє середовище. Чітко визначені екологічні цілі стосуються таких аспектів як: споживання енергетичних ресурсів, поводження з відходами та підвищення рівня компетентності персоналу в сфері охорони довкілля.

Виробництво продукції здійснюється з дотриманням природоохоронного законодавства. Впроваджуючи заходи з економії енергоресурсів в технологічному процесі, приділяючи значну увагу питанням поводження з відходами, підприємству вдається знижувати обсяги витрачання енергоресурсів та утворення відходів.

З метою забезпечення якості та безпечності продукції, підприємством здійснюється відповідний контроль протягом всього життєвого циклу продукції.

Значна увага приділяється відбору та подальшій оцінці постачальників сировини та інгредієнтів для вироблення цукерок. Це дозволяє забезпечити сталість постачальників та гарантувати якість та відповідність сировини та інгредієнтів вимогам екологічних критеріїв.

Готові цукерки не містять заборонених екологічним стандартом харчових добавок, штучних ароматизаторів, барвників та консервантів. Вміст радіонуклідів та важких металів у продукції є значно нижчим від показників, що допускаються нормативними документами.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy