Головна Новини Група компаній «Сирена» отримала екологічний сертифікат на лінійку засобів побутової хімії ТМ «TORTILLA»
Група компаній «Сирена» отримала екологічний сертифікат на лінійку засобів побутової хімії ТМ «TORTILLA»
29.09.2015

Лінійка продукції ТМ «TORTILLA» в категорії «мийні засоби» успішно пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного екологічного стандарту ISO 14024 і отримала екологічний сертифікат № UA. 08.002.421 та право на застосування екологічного маркування 25-ти найменувань продукції власного виробництва TM «TORTILLA»: ЕКО засіб для відбілювання та виведення плям з білих речей; ЕКО засіб для видалення плям з кольорових речей; Пральний ЕКО порошок універсальний; Пральний ЕКО порошок для кольорових речей; Пральний ЕКО порошок для дитячих речей; ЕКО порошок для чищення з активним киснем. Антибактеріальний; Кисневмісний ЕКО засіб комплексної дії; ЕКО гель для прання універсальний; ЕКО гель для прання кольорових речей; ЕКО гель для прання дитячих речей; ЕКО гель для прання тюлю і гардин; ЕКО кондиціонер-ополіскувач для всіх типів тканин з антибактеріальною дією;Універсальний миючий ЕКО засіб для прибирання з антибактеріальною дією; ЕКО гель для миття посуду; ЕКО засіб для миття кухонних поверхонь і стін з антибактеріальною дією;ЕКО засіб для миття скла та дзеркал; ЕКО засіб для чищення сантехніки та кахлю;Рідка сода; ЕКО засіб для миття посуду в посудомийній машині;ЕКО ополіскувач для посудомийної машини; ЕКО сіль для посудомийної машини; ЕКО засіб для видалення пригорілих забруднень; ЕКО засіб для розчинення забруднень в каналізаційних трубах; ЕКО засіб для видалення накипу; ЕКО крем для чищення універсальний з мікрогранулами. Оцінювання покращення екологічних характеристик проводилось згідно СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2011 «Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу».

Мийні засоби з покращеними екологічними характеристиками мають безперечні переваги: показник компонентів природного (олеохімічного) походження від 70 до 100% (в залежності від функціонального призначення), містять натуральні ефірні олії, в їх складі відсутні такі небезпечні складові як: ноніл фенол, етилендіамінтетраоцтова кислота та її солі, нітрилотриуксусна кислота та її солі, формальдегід, цітранеллол, хлор та ін. Екологічно сертифікована продукція ТМ «TORTILLA» має показник біологічного розкладу від 80 до 98%, що підтверджено дослідженнями лабораторій, акредитованих згідно ISO 17025.

Компанія впроваджує заходи з енергозбереження, оптимізації виробничого процесу на всіх його етапах та забезпечує безвідходну технологію виробництва. Споживча тара придатна для повторної переробки, окремі види сертифікованої продукції представлені в економному пакуванні, з мінімальним показником співвідношення пакувального матеріалу до об’єму засобу.

Група компаній «Сирена» працює на ринку побутової хімії з 1997 року. Місія компанії: комфортний побут споживача завдяки високоякісним та безпечним продуктам побутової хімії у поєднанні із створенням позитивного іміджу українського продукту. Висока якість продукції неодноразово була відмічена на конкурсі «100 кращих товарів року». У 2014 році з унікальним співвідношенням ціна-якість-екологічность на ринок України вийшла ТМ «TORTILLA». Якщо перші 2 аспекти споживач вже мав змогу оцінити, то саме сьогодні «Сирена» отримала підтвердження задекларованій «екологічності» мийних засобів ТМ «TORTILLA» у порядку визначеному чинним законодавством. Провідні фахівці компанії знаходяться у постійній співпраці з лабораторіями, розробниками та постачальниками, щоб мати змогу втілювати інновації в удосконаленні існуючої продукції та створення нових якісних та екологічних засобів побутової хімії для дома.

Детальніше про виробництво та продукцію групи компаній «Сирена» можна дізнатися на сайті виробника - www.sirena.com.ua та www.sirena.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy