Головна Новини ТОВ «ББПРОМ» отримало екологічний сертифікат на м'ясо та печінку кроля ТМ «EcoRabbit»
ТОВ «ББПРОМ» отримало екологічний сертифікат на м'ясо та печінку кроля ТМ «EcoRabbit»
16.04.2015

ТОВ «ББПРОМ» отримало екологічний сертифікат №UA08.002.412 і право на застосування екологічного маркування відносно двох найменувань продукції: м'ясо кроля та печінка кроля ТМ «EcoRabbit».

Оцінювання продукції здійснювалось згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 на відповідність екологічним критеріям, що визначають загальні екологічні переваги сертифікованої продукції: СОУ ОЕМ. 08.002.35.069:2012 Продукти переробки молока та м’яса. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Екологічні критерії встановлюють більш жорсткі вимоги до показників безпеки продукції, у порівнянні з вимогами державних норм, разом з показниками екологічної результативності, визначених на основі кращих виробничих практик.

Так, відносно екологічно сертифікованої продукції ТМ «EcoRabbit», будуть справедливими наступні твердження:

  • сучасні технології більш чистого та енергозберігаючого виробництва;
  • відсутність у складі готової продукції консервантів, ароматизаторів і барвників штучного походження та гормональних препаратів;
  • поліпшені показники безпеки продукції щодо вмісту антибіотиків, токсичних елементів та радіонуклідів;
  • споживча тара сертифікованої продукції придатна для повторної переробки.

М'ясо кролика за своїм складом вигідно відрізняється від м'яса інших тварин. Перш за все, кролятина - це дієтичний і продукт, рекомендований в лікувально-профілактичному і дієтичному харчуванні. Кролятина відрізняється великим вмістом повноцінного білка (близько 21,5%), вітамінів і мінеральних речовин. За процентним вмістом м'якоті тушка кролика перевершує інших тварин, а м'ясо відрізняється легкою засвоюваністю (до 90%) і низьким вмістом холестерину, натомість характеризуючись високим вмістом заліза, вітамінів групи В, солей калію, магнію, фосфору і мінеральних речовин, містить аскорбінову кислоту, РР-нікотіноамід, В12-кобаламін, В6-піридоксин, фосфор, калій, марганець, фтор.

Доведено властивості кролячого м’яса нормалізувати обмін речовин в організмі, антиоксидантні та радіопротекторні властивості.

Саме м'ясо кроликів рекомендується давати в якості першого м'ясного продукту для прикорму немовлят. Також велике значення кролятина має для харчування вагітних і годуючих матерів, людей, схильних до алергії, із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, з порушенням обміну речовин, гіпертонією і атеросклерозом. Також м'ясо кролика допомагає швидше відновлювати сили після важких інфекційних захворювань, опіків, травм, для людей екстремальних професій і для працівників на шкідливих виробництвах.

Підприємство ТОВ «ББПРОМ» використовує поголів'я від французьких прабатьків Каліфорнійської породи, яка є однією з найбільш ефективних промислових порід і другою за поширеністю м'ясна порода у світі.

Саме Каліфорнійська порода кролів дуже добре адаптована до українського клімату і пристосована до промислових умов утримання.

Виробничі потужності ТОВ «ББПРОМ» розташовані в с. Щорсове, в районі що відноситься до більш чистих сировинних зон, в 50 км від міста Одеса.

Безпека та висока якість продукції є пріоритетом для підприємства. Тому, у 2010-2011 роках було здійснено технічне переоснащення виробництва з використанням обладнання італійського світового лідера з виробництва устаткування з вирощування кролів. Високотехнологічне обладнання є енергозберігаючим і дозволяє мінімізувати знаходження людини в корпусах для вирощування кролів, велика частина процесів виробництва автоматизована, що у значній мірі знижує стреси у тварин.

Вирощування, годування, напування кролів і прибирання гною проводиться за найсучаснішими світовими стандартами. Кролики годуються високоякісними кормами, зробленими на власному комбікормовому заводі, розташованому на території ферми. Компанія розробила свій склад комбікорму, в якому досягнуто правильне поєднання всіх компонентів для отримання оптимального енергетичного і вітамінно-мінерального балансу.

Основна особливість комбікорму це суворе застосування натуральних складових: зернова складова (ячмінь, овес, пшениця, висівки), білкова складова (трава люцерни,дріжджі, шрот соєвий, шрот соняшниковий), мінерали і вітаміни (куховарська сіль, крейда, премікс для кроликів). Корми підлягають регулярному лабораторному контролю за показниками токсичності і небажаних домішок, так само як і вода з власної артезіанської свердловини.

Інноваційні системи мікроклімату забезпечують постійні кліматичні умови в будь-який час року. На підприємстві створено і постійно підтримується високий рівень санітарії та гігієни з метою запобігання проникнення на територію збудників інфекційних захворювань, проводиться щоденний огляд всіх тварин та щотижнева повна дезінфекція корпусів.

Детальніше про продукцію та діяльність компанії: www.ecorabbit.com.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy