Головна Новини Дім марочних коньяків «Таврія» отримав екологічний сертифікат на коньяки та вина
Дім марочних коньяків «Таврія» отримав екологічний сертифікат на коньяки та вина
06.04.2015

ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» отримав екологічний сертифікат №UA08.002.411 і право на застосування екологічного маркування відносно 4 найменувань коньяків та вин: вино ординарне столове напівсолодке біле «Шардоне» ТМ «ASKANIA», вино ординарне столове сухе червоне «Каберне», Коньяк України ординарний «Три зірочки «Борисфен», Коньяк України ординарний «П’ять зірочок».

Оцінювання продукції здійснювалось згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 на відповідність екологічним критеріям, що визначають загальні екологічні переваги сертифікованої продукції:

  • СОУ ОЕМ 08.002.03.024:2014 Напої алкогольні дистильовані. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу;
  • СОУ ОЕМ 08.002.03.023:2009 Вина. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Екологічні критерії встановлюють більш жорсткіші вимоги до показників безпеки сировини та готової продукції, порівняно з вимогами державних норм та правил, у поєднанні з показниками екологічної результативності, визначених на основі кращих виробничих практик.

Так, відносно екологічно сертифікованої продукції ТМ «Таврія», будуть справедливими наступні твердження:

  • походження сировини з спеціальних сировинних зон (більш чисті сировинні зони) та без ГМО;
  • більш чисті та ресурсозберігаючі технології виробництва;
  • поліпшені показники безпеки виноматеріалів та іншої сировини щодо вмісту токсичних елементів, радіонуклідів, нітратів та залишків пестицидів;
  • відсутність у складі готової продукції консервантів, ароматизаторів і барвників штучного походження;
  • споживча тара сертифікованої продукції придатна для повторної переробки.

Дім марочних коньяків «Таврія» - був заснований в 1889 році на місці сучасного міста Нова Каховка. Компанія є одним з небагатьох в країні виробників повного циклу та володіє найбільшими в країні виноробними угіддями, розташованими в степовій зоні Південного Причорномор'я. 1400 га виноградників підтримуються методом крапельного зрошення. Компанія розробляє унікальний Асканійський терруар (один з трьох коньячних терруар України) - землі, розташовані в безпосередній близькості від екологічної перлини планети - заповідника «Асканія-Нова».

Дім марочних коньяків «Таврія» є найбільшим вітчизняним експортером коньяків, а станом на січень 2015 року - лідером в галузі, випустивши рекордні 58,7 тис. дал. коньяків і бренді. На виробництві впроваджена та функціонує система управління, сертифікована згідно вимог міжнародного стандарту управління якістю ISO 9001.

Продукція компанії відзначена безліччю нагород найпрестижніших дегустаційних конкурсів та виставок світу.

Детальніше про продукцію та діяльність компанії: www.tavria.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy