Головна Новини Компанія «ЕКОБІЗ» отримала екологічний сертифікат на засоби для прийняття ванн та душу
Компанія «ЕКОБІЗ» отримала екологічний сертифікат на засоби для прийняття ванн та душу
13.02.2015

За результатами оцінки продукції на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.007:2014 Косметичні засоби. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, згідно ISO 14024, компанія «ЕКОБІЗ» отримала екологічний сертифікат №UA.08.002.410 на коктейлі косметичні (магнієві фітоконцентрати) для приготування оздоровчих ванн та використання в душі.

Коктейлі представляють собою комплекс фітоекстрактів, ароматичних масел і життєво важливих мікро- і макроелементів стародавнього моря (магній, калій, натрій, кальцій, залізо та ін.) і призначені для приготування фітомінеральних ванн.

Створені на основі природних мінералів магнезіальних джерел і натуральних рослинних екстрактів та ефірних масел коктейлі трансдермально (через шкіру) насичують організм магнієм, посилюють захисні функції шкіри. В залежності від властивостей фітокомпозиції та базового ефірного масла, коктейлі мають різні корисні властивості.

Ванни приготовлені із застосуванням коктейлю Магнієвий фітоконцентрат «Евкаліпт» - тонізують, дезодорують і освіжають шкіру; знеболюють і знімають запалення при захворюваннях і травмах опорно-рухового апарату, в т.ч. м'язових болях, мають релаксуючу дію, покращують кровообіг, сприяють омолодженню; покращують настрій, усувають сонливість і депресію; мають противірусний і протимікробний ефекти; евкаліпт і іони магнію сприяють нормалізації рівня цукру в крові.

Ванни на основі коктейлю Магнієвий фітоконцентрат «Валеріана» заспокійливо діють на серцево-судинну і нервову систему, знімають судоми і м'язову напругу, допомагають при безсонні, нервовому та фізичному перезбудженні, вегетосудинних розладах, неврозах, істерії, мігрені; уповільнюють серцевий ритм і знижують артеріальний тиск. Мають седативну і антидепресантну дію. В лінійці сертифікованих коктейлів також представлені магнієві фіто концентрати «Лаванда», «Меліса», «Ялівець» , а також спеціальний косметичний коктейль «Для веселих дітей» – для приготування ванни та щоденного використання в душі – для малюків з першого року життя.

Екологічний сертифікат згідно ISO 14024 свідчить про свідчить про безпеку сировини та інгредієнтів, високий рівень результативності упроваджених енергозберігаючих та природоохоронних заходів на виробництві та поліпшені екологічні характеристики продукції, що виробляється -згідно вимог екологічних критеріїв. Екологічні критерії української програми екологічного маркування для косметичних засобів СОУ ОЕМ 08.002.12.007:2014 є нормативно-технічним документом, адаптованим до права ЄС та критеріїв що визначають переваги косметичних засобів за програмами екологічного маркування ЄС та країн Європи. Екологічні критерії для косметичних засобів визначають показники поліпшених характеристик продукції цієї категорії, зокрема такі як використання сировини натурального походження з жорстким вхідним контролем якості, відсутність у складі мутагенних, канцерогенних та ембріотоксичних речовин, біоакумулятивних барвників та UV-фільтрів, ПАВ не здатних до повного біологічного розкладання. Вимогами екологічних критеріїв введено заборону на вміст 1200 хімічних речовин та обмеження вмісту 168 хімічних речовин у т.ч., ароматичних речовин – алергенів та інші.

Виробник, компанія «Екобіз» є експертом у виробництві натуральних природних препаратів на основі магнію для людей, що піклуються про своє здоров'я та красу свого тіла. Під маркою «Ekobiz» випускаються серії препаратів професійного рівня для медичних і естетичних цілей, ПП «Екобіз» активно займається дослідженням, виробництвом на власних виробничих потужностях та реалізацією своєї продукції на основі природного мінералу бішофіт Полтавський.

Колектив підприємства знаходиться в постійній співпраці з фізіотерапевтами, курортологами, реабілітологами, естетистами, інструкторами фітнес- і спортивних центрів.

ПП «Екобіз» є ексклюзивним постачальником космецевтичної продукції Бішофіт Полтавський на фармацевтичному ринку України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Детальніше про виробництво та продукцію ПП «Екобіз» можна дізнатись на сайті виробника - www.ekobiz.info

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy