Головна Новини 26 найменувань лакофарбових матеріалів ТМ Колорит успішно пройшли екологічну сертифікацію
26 найменувань лакофарбових матеріалів ТМ Колорит успішно пройшли екологічну сертифікацію
12.02.2015

ТОВ «ТІККУРІЛА» успішно пройшла повторну екологічну сертифікацію, одночасно збільшивши кількість найменувань сертифікованої продукції. Екологічний сертифікат № UA. 08.002.333 отримано на 26 найменувань водно-дисперсійних фарб та засобів для підготовки поверхні під фарбування ТМ Колорит (TM Kolorit).

Повторна екологічна сертифікація є плановою процедурою, яка крокує за закінченням дії раніше виданого сертифікату терміном на 3 роки. Екологічні критерії для лакофарбових матеріалів СОУ ОЕМ 08.002.12.019, актуалізовані у 2014 році, дозволили оцінити поліпшені екологічні характеристики продукції ТМ TM Kolorit згідно ISO 14024 за чіткими показниками щодо:

  • складу продукції: встановлені додаткові обмеження або виключення до таких інгредієнтів і препаратів як білі пігменти, ЛОС, ЛАВ, важкі метали, небезпечні речовини по фазах ризику для довкілля та здоров'я людини (в т.ч. речовин, що застосовуються для виготовлення органічних розчинників);
  • процесу виробництва: встановлені додаткові обмеження до обсягів емісій небезпечних речовин по фазах ризику для здоров'я людини і навколишнього середовища;
  • споживчої тари: встановлено оптимальний діапазон об'єму, вимоги до маркування та переробки.

Фарби та засоби ТМ Колорит, пропоновані для проведення внутрішніх робіт не містять органічних розчинників, є нетоксичними і пожежобезпечними. Дослідження, проведені Інститутом екогігієні і токсикології ім. Л.І. Медведя переконливо свідчать про відсутність алергенної дії фарб Колоріт-Інтер'єр.

Під час сертифікації також було проведено екологічний аудит безпосередньо на виробництві. За результатами аудиту виробничих потужностей ТОВ «ТІККУРІЛА», можна зробити висновок, що в цілому, виробнича та господарча діяльність підприємства відповідає вимогам природоохоронного законодавства України та вимогам екологічних критеріїв. Поетапне виконання наданих рекомендацій за результатами аудиту дозволить в значній мірі підвищити ефективність природоохоронної діяльності ТОВ «ТІККУРІЛА».

Заснований в 1862 р. концерн Tikkurila розробляє, виробляє і реалізує фарби і покриття як для населення, так і для будівництва і промисловості. В даний час концерн має виробничі підприємства в 9 країнах і комерційні компанії ще в 15 країнах.

На підприємствах концерну Tikkurila впроваджено систему управління якістю згідно ISO 9001.

Для більш детального ознайомлення з сертифікованою продукцією ТМ КОЛОРИТ - запрошуємо відвідати сайт: www.colorit.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy