Головна Новини Розширено асортимент екологічно сертифікованої продукції ТМ Śnieżka
Розширено асортимент екологічно сертифікованої продукції ТМ Śnieżka
02.02.2015

Повторна екологічна сертифікація виробів українсько-польського підприємства «Снєжка-Україна» ще раз підтвердила, що відомий виробник і лідер з виробництва водоемульсійних фарб в Україні постійно дбає про покращення показників безпеки своєї продукції, а також турбується про довкілля, завдяки більш чистим технологіям виробництва. Адже діяльність підприємства завжди орієнтована на відповідність європейським стандартам безпеки та якості.

Повторна екологічна сертифікація є плановою процедурою, яка крокує за закінченням дії раніше виданого сертифікату терміном на 3 роки. Екологічні критерії для ЛФМ української програми екологічного маркування, розроблені та впроваджені згідно ISO 14024 - СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2014 дозволили оцінити такі поліпшені екологічні характеристики продукції ТМ Śnieżka за чіткими показниками щодо:

  • складу продукції: встановлені додаткові обмеження або виключення до таких інгредієнтів і препаратів як білі пігменти, ЛОС, ЛАВ, важкі метали, небезпечні речовини по фазах ризику для довкілля та здоров'я людини (в т.ч. речовин, що застосовуються для виготовлення органічних розчинників);
  • процесу виробництва: встановлені додаткові обмеження до обсягів емісій небезпечних речовин по фазах ризику для здоров'я людини і навколишнього середовища;
  • споживчої тари: встановлено оптимальний діапазон об'єму, вимоги до маркування та переробки.

До списку продукції ТМ Śnieżka, що відповідає екологічним вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019 в актуалізованій версії 2014 року, увійшли такі водоемульсійні фарби «Śnieżka Еко», «Śnieżka Max White Latex», «Śnieżka Energy», «Śnieżka Fresh White», «Śnieżka Desing Lux», «Śnieżka Ґрунтувальна фарба», «Śnieżka Standart Fasad», «Śnieżka Exstra Fasad», емалі на водній основі «Śnieżka Supermal® Акрилова Емаль», «Śnieżka Для радіаторів», шпаклювальна гладь «ACRYL-PUTZ FS20 Finisz».

Отже, екологічний сертифікат № UA 08.002.337, підтверджує що всі зазначені вироби відповідають екологічним критеріям оцінки життєвого циклу згідно ISO 14024. На підставі екологічного сертифікату, згідно чинного законодавства, виробник отримав право застосовувати екологічне маркування відносно сертифікованої, зокрема маркувати її знаком «Зелений журавлик».

Детальніше про українсько-польське підприємство «Снєжка-Україна»:

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy