Головна Новини Компанія «ДЕ ЛА МАРК» отримала екологічний сертифікат на мийні засоби для прання та використання у побуті
Компанія «ДЕ ЛА МАРК» отримала екологічний сертифікат на мийні засоби для прання та використання у побуті
08.12.2014

Компанія «ДЕ ЛА МАРК» отримала екологічний сертифікат на мийні засоби для прання та використання у побуті

За результатами оцінки продукції на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ.08.002.12.065:2011 Засоби мийні та засоби для чищення. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу згідно ISO 14024, компанія «ДЕ ЛА МАРК» отримала екологічний сертифікат №UA.08.002.405 на низку продукції: засоби мийні ТМ «Delamark» (для миття та ополіскування посуду, в т.ч. дитячого та використання у побуті – для миття підлоги,кухонних поверхонь, ванної кімнати та туалету, килимів), а також лінійку концентрованих пральних порошків нового покоління, ТМ «Royal Powder» та рідки гелі для прання і кондиціонери-ополіскувачі для білизни.

Екологічний сертифікат свідчить про безпеку сировини та інгредієнтів, високий рівень результативності упроваджених енергозберігаючих та природоохоронних заходів на виробництві та поліпшені екологічні характеристики продукції, що виробляється. Мийні засоби виготовляються за безфосфатною технологією, що є надзвичайно важливим, зважаючи на сьогоднішню проблему, пов’язану з безконтрольним застосуванням фосфатних порошків. При попаданні фосфору у водойми, він стимулює ріст водоростей, особливо синьо-зелених (ціанових бактерій), які порушують природну біосистему, витягають з води розчинений кисень, не пропускають сонячного проміння, створюють анаеробні умови. Це призводить до загибелі багатьох живих організмів і накопичення біотоксинів. Вода в таких водоймах стає не придатною для водоспоживання і небезпечною для здоров'я і життя людини.

Також сертифікована продукція характеризується відсутністю вмісту інших небезпечних для людини та довкілля сполук. Зокрема, мийні засоби ТМ «Royal Powder», ТМ «Delamark» не містять «жорстких» та не здатних до біорозкладання ПАРів, біоакумулятивних барвників. Вміст ароматизаторів знаходитися на рівні менш ніж 0,01%.

Нормативний документ на виготовлення пральних порошків відповідає оновленому державному стандарту в частині розширеного переліку вимог до такої продукції: окрім стандартних показників (кислотність, запиленість, миюча здатність, колір, запах), враховано такі показники як міцність тканини після 25 прань, біорозкладаність, зольність тканини.

Політика компанії спрямована на збереження природних цінностей та здоров'я людини. Продукця «ДЕ ЛА МАРК» щорічно стає лауреатом різноманітних премій і отримує нагороди. У 2012 році компанія прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України».

Детальніше про виробництво та продукцію «ДЕ ЛА МАРК» можна дізнатись на сайті виробника - www.delamark.com.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy