Головна Новини Екологічні переваги будівельних матеріалів виробництва компанії СІНІАТ підтверджено екологічним сертифікатом
Екологічні переваги будівельних матеріалів виробництва компанії СІНІАТ підтверджено екологічним сертифікатом
27.11.2014

Проходження екологічної сертифікації свідчить про використання більш чистих технологій виробництва у поєднанні з покращеними якісними, екологічними та експлуатаційними перевагами будматеріалів. Зокрема, отриманий сертифікат № UA. 08.002.403 підтверджує відповідність будівельних сухих сумішей ТМ «PLATÓ» та гіпсового в’яжучого, виробництва ТДВ СІНІАТ, екологічним критеріям СОУ ОЕМ 08.002.16.070 і свідчить про те, що продукція не містить токсичних речовин, канцерогенних сполук, азбесту. А гіпсокартонні плити ТМ «PLATÓ», сертифіковані на відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.16.072 Гіпсокартон. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу, - не містять токсичних, канцерогенних сполук і фосфогіпсу, а також не вивільняють шкідливих речовин в процесі експлуатації (підтверджено сертифікатом № UA. 08.002.402).

Мінімізація виробничих впливів на довкілля частково забезпечується унікальним «закритим методом» видобутку гіпсу, що дозволяє добувати найчастішу гіпсову породу без сторонніх шкідливих домішок, а у поєднанні з сучасним обладнанням – знизити споживання ресурсів та пилові емісії під час видобутку. Таким чином, можна відмітити позитивний вплив високих стандартів роботи СІНІАТ на загальне формування екологічних стандартів галузі.

В Україні виробничі потужності компанії СІНІАТ представлені новітнім заводом по виробництву гіпсокартону та сухих будівельних сумішей у м. Артемівськ.

Багато уваги компанія приділяє навчальній роботі. Тренінговий центр СІНІАТ надає технічну підтримку та консультації дистриб’юторам, архітекторам, будівельникам, навчає клієнтів компанії.

Детальніше про виробництво та продукцію можна дізнатись на сайті виробника - http://www.siniat.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy