Головна Новини ПАТ «САН ІнБев Україна» отримало екологічний сертифікат на пиво ТМ «Чернігівське»
ПАТ «САН ІнБев Україна» отримало екологічний сертифікат на пиво ТМ «Чернігівське»
18.09.2014

За результатами оцінки на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.079 «Пиво. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу», розробленого згідно з міжнародним стандартом ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024), ТМ «Чернігівське» — перша і, на сьогодні, єдина марка пива в Україні, що підтвердила свої екологічні переваги.

Обираючи пиво ТМ «Чернігівське», споживач може бути впевнений у якості хмільного напою, який є справжнім продуктом бродіння, виготовленим з натуральної сировини високої якості.

«Чернігівське» — національний флагманський бренд компанії «САН ІнБев Україна». Його історія почалася у 1988 році, коли до 1300-річчя міста Чернігова колектив пивоварного заводу «Десна» розробив новий сорт пива, який назвали «Чернігівське». З 2008 року «Чернігівське» — пивний бренд №1 в Україні. На ринку він представлений основними сортами: «Світле», «Міцне», «Максимум», «Безалкогольне» та спеціальними: «Біле», «Біла Ніч», «GOLD» і «Exotic».

Отримання торговою маркою «Чернігівське» екологічного сертифікату означає, що для виробництва напою використовується виключно сировина натурального походження; дотримуються більш жорсткі, відносно державних норм, вимоги до показників безпеки сировини і готової продукції (перевірка на вміст залишків агрохімії, радіонуклідів, важких металів тощо).

Екологічна сертифікація пива підтверджує, що продукт не містить ГМО, а також гарантує високий стандарт якості питної води, що використовується для виготовлення напою. Окрім того, екологічна сертифікація передбачає застосування енерго- та ресурсоефективних технологій виробництва.

Продукція ПАТ «САН ІнБев Україна», що отримала екологічний сертифікат, виготовляється у Чернігівському, Миколаївському та Харківському відділеннях компанії. Завдяки ультрасучасному комплексу очисних споруд, що був встановлений на заводі у Чернігові в 2012 році, вплив підприємства на навколишнє довкілля мінімізовано: відходи очищуються за допомогою технології компанії Paques (Нідерланди), попередньо пройшовши фізико-хімічну стадію очистки. Обсяг інвестицій у цей проект становить 10,7 млн. доларів США і унікальний тим, що добовий обсяг очистки води може задовольнити потребу міста з населенням в 285 тисяч людей.

Планується введення в експлуатацію новітніх очисних споруд також у Харківському та Миколаївському відділеннях.

Реалізація екологічних ініціатив компанією «САН ІнБев Україна» відбувається у рамках програми «Кращий світ». Зусилля ПАТ «САН ІнБев Україна» у створенні «кращого світу» базуються на трьох принципах: популяризація відповідального споживання алкогольних напоїв та пива, захист навколишнього середовища, суспільно-корисна діяльність.

Детальніше про ТМ «Чернігівське» та діяльність ПАТ «САН ІнБев Україна» дивіться, будь ласка, на сайті: www.suninbev.com.ua.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy