Головна Новини Продукція ТОВ «ІГМАПАК» отримала екологічний сертифікат на чай, чайні напої та каву ТМ «Надін», ТМ «Ракета кофе»
Продукція ТОВ «ІГМАПАК» отримала екологічний сертифікат на чай, чайні напої та каву ТМ «Надін», ТМ «Ракета кофе»
01.03.2014

За результатами оцінки на відповідність вимогам екологічних стандартів СОУ ОЕМ 08.002.03. 077 «Чай і чайні напої. Екологічні критерії» та СОУ ОЕМ 08.002.03. 053 «Кава та кавозамінники. Екологічні критерії», розроблених згідно ISO 14024:1998 (IDT, ДСТУ ISO 14024:2002), продукція виробництва (фасування) ТОВ «ІГМАПАК»: чай, чайні напої, мате та кава натуральна смажена в зернах/мелена ТМ «Надін», натуральна зелена в зернах/мелена ТМ «Ракета кофе» - отримала екологічні сертифікати №UA.08.002.379, 380 на чай та каву відповідно.

Екологічні сертифікати, що підтверджують відповідність стандартам ОУ ОЕМ 08.002.03. 077 та ОУ ОЕМ 08.002.03. 053 свідчать про застосування на підприємстві більш чистих технологій виробництва, відсутність ГМО та потенційно небезпечних харчових домішок у продукції. Сировина рослинного походження не містить афлотоксинів, а вміст інших токсинів, важких металів, радіонуклідів, пестицидів, нітратів у ній принаймні на 20% нижче встановлених державних норм. Упаковка продукції придатна до переробки в якості вторинної сировини.

ТМ «Надін» створена більше 20 років тому в Данії і пропонує на ринку країн СНД та Європи широкий асортимент кави та чаю. Це насамперед велика колекція ароматизованого чаю, при виробництві якого використовуються лише натуральні ароматизатори і кращі сорти. Компанія Nadin є також найбільшим виробником кави. Кава Nadin - це понад 50 найменувань продукції, яка поставляється в більшість країн Європи і користується заслуженою популярністю.

Філософія бренду Nadin - висока якість і елегантність, чистота і вишуканість. Велике значення Nadin надає дизайну і якості упаковки чаю та кави – пакування для Nadin розробляється кращими європейськими дизайнерами в спеціалізованій дизайн - студії в Копенгагені.

Екологічно сертифікована кава ТМ «Ракета кофе» представлена натуральною зеленою кавою (меленою та в зернах).

Про продукцію ТМ «Ракета кофе» дивіться на сайті

З асортиментам продукції під брендом Nadin можна ознайомитись за посиланням: www.teanadin.com.ua.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy