Головна Новини Вперше в Україні екологічну сертифікацію згідно ISO 14024 пройшли банні послуги - ТМ «Руська баня» та ТМ «Наша банька»
Вперше в Україні екологічну сертифікацію згідно ISO 14024 пройшли банні послуги - ТМ «Руська баня» та ТМ «Наша банька»
16.01.2014

Вперше в Україні екологічні сертифікати UA. 08.002.386 та UA. 08.002.387 що підтверджують відповідність вимогам СОУ ОЕМ 08.002.30.076 Послуги банні. Екологічні критерії отримали банні комплекси ТМ «Руська баня» та ТМ «Наша банька».

Традиційно бані асоціюються з місцем відпочинку, гігієнічної чистоти. Але без уваги до стану власного організму, регламенту процедур та використаних у процедурах засобів – баня, як і будь-який інтенсивний засіб впливу, нажаль, може приносити не лише користь. З огляду на це, бані, які пройшли екологічну сертифікацію згідно ISO 14024 мають ряд підтверджених (!) суттєвих привілей, перед іншими аналогічними послугами.

Передусім, на відміну від традиційного сприйняття бані, як місця відпочинку, еко- бані – передусім позиціонують і реалізують концепцію надання виключно оздоровчих (!) послуг.

Оздоровчі процедури, що застосовуються є стандартизованими, погодженими кваліфікованими спеціалістами і лікарями. А персонал, що їх надає володіє необхідними знаннями та навичками, достатніми не лише для безпечного проведення процедури із максимальною користю для споживача, якого тут ласкаво називають гостем, а і для надання необхідної первинної допомоги, у разі, якщо виникне така потреба. Всі банщики ТМ «Руська баня» та ТМ «Наша банька» пройшли навчання в Міжнародній академії банного мистецтва за фахом «Майстер банно-оздоровчих послуг» та мають ліцензію на право працевлаштування в клубах Асоціації банного мистецтва України.

Варто знати, що у місці надання екологічно сертифікованих банних послуг гарантовано використовують лише екологічно сертифіковані продукти, матеріали та засоби: деревину для оздоблення, рушники, мийні та косметичні засоби, харчі та напої, тощо.

Відвідувачам, пильність яких не обмежується лише власним здоров’ям а й поширюється на проблеми навколишнього середовища, буде цікаво знати про впроваджувані сертифікованими закладами політику та заходи, спрямовані на скорочення водо- та енергоспоживання, суворий контроль за дотриманням правил поводження з відходами та хімічними засобами, що використовуються для прибирання, обробки, підтримання у належному стані інвентарю та приміщень.

В ході аудиту, серед особливостей даних банних комплексів експертною комісією було також відмічено наступне:

  • під час перебування відвідувач не «блукає» самостійно приміщеннями у спробах застосувати власний досвід, навички та принесені з собою засоби, а повністю включений в регламентовану процедуру;
  • «самодіяльність» з непередбачуваними результатами при цьому зведена до мінімуму, при цьому у регламенті процедур залишається достатньо часу і простору для відпочинку і чаювання, що залишається очікуваним елементом будь-якої спа – процедури;
  • при проведенні процедур використовуються віники з дуба, канадського дуба, березові, кропивні, віники голяки;
  • вологість у лазні складає 60% при температурі 60-70С;
  • піч топиться дровами;
  • ароматичний фон забезпечується свіжим сіном, настоями різноманітних рослин;
  • для підтримання належного рівня чистоти приміщення даних комплексів постійно озонуються.

До переліку досягнень банних комплексів слід додати що майстри банно-оздоровчих процедур банних комплексів є фіналістами І-го, II-го та III-го Міжнародних Чемпіонатів зі спортивного паріння у 2011, 2012 та 2013 роках.

Іншу інформацію щодо описаних послуг, відео та фото можна знайти за посиланнями:

ТМ «Наша банька» www.nashabanya.com.ua;

ТМ «Руська баня» www.rusbanya.com.ua;

Міжнародна Академія банного мистецтва www.makbi.com.ua.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy