Головна Новини ДП «Сантрейд» отримало екологічний сертифікат на соняшникову олію ТМ «Олейна»
ДП «Сантрейд» отримало екологічний сертифікат на соняшникову олію ТМ «Олейна»
04.02.2014

На ринку України ТМ «Олейна» існує з 1998 р. На сьогодні, Олейна – єдина соняшникова олія в Україні, яка пройшла екологічну сертифікацію згідно з міжнародним стандартом ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024) і підтвердила екологічні переваги продукції в категорії згідно з екологічними критеріями СОУ ОЕМ 08.002.03.018 «Олії. Екологічні критерії».

Екологічний сертифікат №UA.08.002.382 свідчить про якість сировини, відсутність у складі продукції харчових добавок ненатурального походження та генетично модифікованих організмів, відповідність продукції та пакувальних матеріалів високим стандартам якості, а також високий рівень впровадження природоохоронних заходів на виробництві.

Сертифікована продукція - соняшникова олія під ТМ «Олейна Класична» та ТМ «Олейна Духмяна Першого віджиму», вироблена із насіння високої якості, на основі сучасних технологій, які дозволяють зберігати природну користь насіння в олії.

Екологічно сертифікована соняшникова олія виробляється на потужностях ПрАТ з ІІ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод». Проведене в 1994 році технічне переоснащення виробництва, дало можливість виготовляти продукцію згідно з міжнародними стандартами. В 2005 році завод завершив проект по збільшенню потужностей екстракційного виробництва. Впровадження цього проекту дало можливість збільшити потужність по переробленню насіння соняшнику до 1200 тон на добу і зробити завод більш ефективним і безпечним. Проектом також реалізовано модернізацію виробничих будівель та електричного обладнання, що призвело до зниження обсягів споживання електроенергії та палива.

На виробництві впроваджені та працюють системи менеджменту, які сертифіковані згідно з міжнародними стандартами ISO 9001 (якість) та ISO 14001 (охорона навколишнього середовища), ISO 22000 (безпечність харчових продуктів). Проведення контрольних випробувань продукції здійснюється у виробничій лабораторії, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 17025. На заводі діє жорстка система відбору та затвердження постачальників сировини, інгредієнтів та пакувальних матеріалів.

ПрАТ з ІІ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод» нагороджувався багатьма відзнаками, є переможцем загальнодержавного конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

Детальніше про продукцію ТМ «Олейна» дивіться, будь-ласка, на сайті www.oleina.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy