Головна Новини Товариство з обмеженою відповідальністю «Леруа Мерлен Україна» отримало екологічний сертифікат на продукцію: латексні фарби для внутрішніх робіт ТМ Luxens
Товариство з обмеженою відповідальністю «Леруа Мерлен Україна» отримало екологічний сертифікат на продукцію: латексні фарби для внутрішніх робіт ТМ Luxens
02.07.2013

За результатами оцінки відповідності продукції вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.019 «Будівельні лакофарбові матеріали. Екологічні критерії», згідно ISO 14024:1998 (ДСТУ ISO 14024:2002), ТОВ «Леруа Мерлен» отримало екологічний сертифікат № UA.08.002.374 на 7 найменувань латексних фарб для внутрішніх робіт ТМ Luxens.

Сертифікована продукція виготовляється на виробничих потужностях ТОВ «Тіккуріла» згідно ДСТУ EN 13300:2012 «Фарби та лаки. Водно-дисперсійні лакофарбові матеріали та системи покриттів для внутрішніх стін і стель».

Якісні та екологічні характеристики фарб ТМ Luxens відрізняються вологостійкістю, нейтральним запахом, доброю покриваючою здатністю, тривалим терміном експлуатації.

Фарби випускаються у двох базах А і С: база А (біла) можливе колерувати в постільні тони, база С (напівпрозора) можливе колерувати в насичені і темні тони. Латексна фарба ідеально підходять для фарбування у вологих приміщеннях, офісах і квартирах, шпалер і декоративних покриттів, поверхонь з: бетону, гіпсокартону, штукатурці, ДВП, ДСП, цегли, дерева.

Поверхня, пофарбована фарбою на латексній основі залишається паро проникною (дихаючою), ця особливість дозволяє підтримувати в ідеальному стані мікроклімат приміщення. Фарби не містять високотоксичних речовин, вся продукція пройшла випробування на відповідність медичним критеріям безпеки і має чинні висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

На підприємстві виробника упроваджено систему управління якістю згідно ISO 9001:2008.

Компанія «Леруа Мерлен» входить до складу GROUPE ADEO - 27 компаній по всьому світу, які об'єднують спільні завдання: поліпшити умови життя людини, зробити їх надійнішими, зручнішими і привабливішими.

Детальніше про продукцію ТМ Luxens та виробника - на сайті

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy