Головна Новини Компания «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.» (Worldwide Manufacturing, E.D.) отримала екологічний сертифікат на чорнила для струмінних картриджів
Компания «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.» (Worldwide Manufacturing, E.D.) отримала екологічний сертифікат на чорнила для струмінних картриджів
25.02.2013

Сертифікат відповідності №UA.08.002.363 видано на продукцію ТОВ «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.» - чорнила для струмінних картриджів.

За результатами екологічної сертифікації компанія – виробник ТОВ «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.» підтвердила упровадження більш чистих технологій виробництва у поєднанні з покращеними якісними та екологічними характеристиками готової продукції та її відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ.08.002.12.020 «Чорнило для струмінних картриджів згідно ISO 14024:1998 (ДСТУ ISO 14024:2002).

З моменту свого заснування в 1993 році, спеціалізується на виробництві та постачанні витратних матеріалів під торговою маркою WWM до друкуючих пристроїв.

Чорнила виробництва ТОВ «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.», є нетоксичними в т.ч. у відношенні ртуті, свинцю, кадмію (VI) та їхніх сполук, барвників, які можуть утворювати канцерогенні ароматичні аміни. Матеріали фасування та пакування придатні для багаторазового використання або повторної переробки.

На сьогодні компанія є єдиним підприємством в Україні та СНД, яке володіє повним циклом, що включає дослідження, розробку і виробництво сумісних чорнил на основі барвників та пігментів для струменевого друку для принтерів Epson, Canon, Hewlett Packard, Lexmark, Brother.

Комплектуючі та сировина, що закуповується в Англії, Німеччині, Японії, США, Тайвані на заводах, сертифікованих згідно ISO 9001, а також жорсткий контроль на всіх технологічних операціях виробництва, дозволяють забезпечити високу якість продукції, при прийнятних цінах і зайняти лідируючі позиції на ринку витратних матеріалів в Україні.

На підприємстві впроваджена інтегрована система менеджменту якості та екології, яка сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004.

ТОВ «Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д.» неодноразово вигравало тендери на постачання витратних матеріалів для державних і великих комерційних організацій України (НБУ, Адміністрація Президента, Державний митний комітет, Пенсійний фонд, СБУ, інші органи державної влади, більшості комерційних банків).

Продукція з торговою маркою WWM добре відома в країнах СНД, Балтії, Ірані, Польщі.

Для більш детального ознайомлення з сертифікованою продукцією ТМ WWM - запрошуємо відвідати сайт виробника

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy