Головна Новини Продукція Торгового дому «Щедро» отримала екологічний сертифікат на маргарини м’які, салатні соуси на майонезній основі та майонези
Продукція Торгового дому «Щедро» отримала екологічний сертифікат на маргарини м’які, салатні соуси на майонезній основі та майонези
25.04.2013

За результатами оцінки продукції на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.054 «Спреди та суміші жирові. Екологічні критерії», розробленого згідно ISO 14024:1998 (ДСТУ ISO 14024:2002), підприємства - виробники, які входять до складу Торгового дому «Щедро» отримали екологічні сертифікати №UA.08.002.375, №UA.08.002.376, №UA.08.002.378 на маргарини м’які, салатні соуси на майонезній основі та майонези.

Вся продукція ТМ «Щедро» виробляється на ведучих комбінатах з багаторічним досвідом виробництва та сучасним обладнанням: Харківському та Львівському жиркомбінатах та Запорізькому масложиркомбінаті. У продуктовий портфель TM «Щедро» входять категорії: майонези на натуральних яєчних жовтках та відбірній рослинній олії, кетчупи з цільномеленими спеціями, соуси з цільними шматочками овочів, гірчиця з цільнозмелених зерен, маргарини на основі відбірного рослинного масла.

Екологічний сертифікат, що підтверджує відповідність стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.054 свідчить про застосування на підприємстві більш чистих технологій виробництва, відсутність у продукції ГМО та потенційно небезпечних харчових домішок, знижений рівень транс-ізомерів (до 8%). Сировина рослинного походження не містить афлотоксинів, а вміст інших токсинів, важких металів, радіонуклідів, пестицидів, нітратів у ній принаймні на 20% нижче встановлених державних норм.

Всі майонези ТМ «Щедро» виготовлені на відбірній олії вітчизняного виробництва. При виробництві майонезів використовується унікальна технологія з використанням ферментованого жовтка, завдяки чому поліпшено як якісні, так і смакові якості продукту. Основною перевагою даного методу є збереження нативних властивостей свіжого яєчного жовтка внаслідок зменшення тривалості термічної та механічної обробки.

При виготовлені соусів ТМ «Щедро» використовують натуральні інгредієнти: крупно мелені часник, цибуля, болгарський перець, мариновані огірки, яблука, грецькі горіхи, пряні трави та інші.

Вся лінійка кетчупів «Щедро» виготовлена з додаванням цільних спецій, що змелюються безпосередньо перед виготовлення соусів. Це дозволяє підвищити ароматичні та смакові властивості кінцевого продукту.

Торгівельна марка «Щедро», головний бренд компанії «Щедро», зареєстрована у 2005 році, і на сьогодні займає провідні позиції на українському масложировому ринку в сегменті маргаринів, майонезі, соусів та гірчиць.

Завдяки високій якості продукція ТМ «Щедро» експортується у країни СНД та Європи і здобула чимало нагород - якість ТМ «Щедро» оцінено Європейською Бізнес Асамблеєю (Оксфорд); нагороди за якість отримано на конкурсах World Food Ukraine - 2011, 2012; Бренд року - 2011, 2010.

З більш докладною інформацією про продукцію та виробництво можна дізнатись на сайті ТД «Щедро»

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy