Головна Новини Продукція Торгового дому «Щедро» отримала екологічний сертифікат на гірчиці, кетчупи та соуси томатні
Продукція Торгового дому «Щедро» отримала екологічний сертифікат на гірчиці, кетчупи та соуси томатні
25.04.2013

За результатами оцінки на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.011 «Овочі та продукти їх переробки. Екологічні критерії», розробленого згідно ISO 14024:1998 (ДСТУ ISO 14024:2002), продукція виробництва ПАТ «Харківський жировий комбінат» (яке входять до складу ТД «Щедро»): гірчиці, кетчупи та соуси томатні - отримала екологічний сертифікат №UA.08.002.367.

Харківський жировий комбінат – виробник з багаторічним досвідом та сучасним обладнанням. Екологічний сертифікат, що підтверджує відповідність стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.011 свідчить про застосування на підприємстві більш чистих технологій виробництва, відсутність ГМО та потенційно небезпечних харчових домішок у продукції. Сировина рослинного походження не містить афлотоксинів, а вміст інших токсинів, важких металів, радіонуклідів, пестицидів, нітратів у ній принаймні на 20% нижче встановлених державних норм.

Упаковка продукції придатна до переробки в якості вторинної сировини.

При виготовлені соусів на томатній основі ТМ «Щедро» використовують натуральні інгредієнти: крупно мелені часник, цибулю, болгарський перець, мариновані огірки, яблука, грецькі горіхи, пряні трави та інші.

Вся лінійка кетчупів «Щедро» виготовлена з додаванням цільних спецій, що змелюються безпосередньо перед виготовлення соусів. З цільнозмелених зерен також виготовляється гірчиця. Все це дозволяє підвищити ароматичні та смакові властивості кінцевого продукту.

Торгівельна марка «Щедро», головний бренд компанії «Щедро», зареєстрована у 2005 році, і на сьогодні займає провідні позиції на українському масложировому ринку в сегменті маргаринів, майонезі, соусів та гірчиць.

Завдяки високій якості продукція ТМ «Щедро» експортується у країни СНД та Європи і здобула чимало нагород - якість ТМ «Щедро» оцінено Європейською Бізнес Асамблеєю (Оксфорд); нагороди за якість отримано на конкурсах World Food Ukraine - 2011, 2012; Бренд року - 2011, 2010.

З більш докладною інформацією про продукцію та виробництво можна дізнатись на сайті ТД «Щедро»

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy