Головна Новини Виробничо-торгівельна фірма «Велам» отримала екологічний сертифікат на продукцію: матраци, ковдри, матеріали неткані
Виробничо-торгівельна фірма «Велам» отримала екологічний сертифікат на продукцію: матраци, ковдри, матеріали неткані
24.04.2013

ВТФ «Велам» пройшла процедуру ресертифікації і вдруге підтвердила відповідність продукції вимогам екологічних критеріїв оцінки життєвого циклу СОУ ОЕМ 08.002.04.021 «Ковдри. Екологічні критерії», СОУ ОЕМ 08.002.04.022 «Матеріали неткані. Екологічні критерії» та СОУ ОЕМ 08.002.23.017 «Матраци. Екологічні критерії» та отримала право на застосування знаку екологічного маркування відносно сертифікованої продукції.

Екологічне маркування згідно міжнародного стандарту ISO 14024:1998 (ДСТУ ISO 14024:2002) є свідченням екологічних переваг продукції, підвищеної відповідальності виробника за якість товарів та зменшення впливів виробничих процесів і продукції на навколишнє середовище.

При виробництві матраців пружинних, матраців безпружинних (сертифікат №UA.08.002.369) не використовується поролон, натомість технологія передбачає натуральні настили з покращеними екологічними характеристиками, що мають належні гігієнічні висновки та схвалені МОЗ.

Всі моделі ковдр (сертифікат №UA.08.002.370) відповідають основним екологічним вимогам, які висуваються до таких виробів: акумулювання тепла, легкість, безпека для здоров’я, відсутність ефекту сауни. Унікальний нетканий наповнювач на основі поліефірних волокон не поглинає запахів та не затримує вологу за рахунок високої повітря проникності.

Нетканий матріал «Спрут» (сертифікат №UA.08.002.371) дозволив знайти нові рішення у виробництві матраців, вирішивши проблему швидкої усадки виробів, як це відбувається при використанні настилів з вовни та бавовни. Завдяки оригінальному формуванню та поєднанню властивостей особливих волокон поліестру та натуральних волокон: бавовни, льону, натурального та регенерованого хутра, кінського то козячого волосу,морської трави матеріал характеризується високою повітря проникністю при повній відсутності хімічних зв’язуючих. Матеріал характеризується легкістю, довговічністю, стійкістю до вогню,деформацій, ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, низьких температур; є гігроскопічним, не викликає алергій, на 100% підлягає регенерації.

ІзоВел.W® (сертифікат №UA.08.002.371) - теплозвукоізоляційний матеріал для використання у будівельних конструкціях, який складається з оригінально сформованих поліефірних волокон завдовжки 30-64 мм, має високу пористість (значну частину об’єму складають повітряні пустоти). Матеріал характеризується підвищеною зносостійкістю, стійкістю до бактерій, високими гідрофобними властивостями. Не виділяє токсичних речовин та зниженим пиловиділенням. Не потребує додаткової антисептичної обробки. Порівняно з іншими утеплювачами є зручним завдяки гнучкості та пластичності, що полегшує монтаж на поверхні будь-якого профілю. Окрім економії теплової енергії використання ІзоВел.W® дозвляє сутєво знизити вагу та товщину огороджуючи конструкцій, зменшити витрати на матеріали, транспортні витрати.

В ході технічного нагляду підтверджено чинність сертифікату №UA.08.002.324 - продукція полотна неткані синтетичні продовжує відповідати вимогам системи екологічної сертифікації та маркування.

На підприємстві функціонує інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 та OHSAS 18001:2007. Фактори енергозбереження, раціонального використання природних ресурсів, мінімізація утворення відходів є визначними при впровадженні нових технологічних рішень та обладнання на ВТФ «ВЕЛАМ».

Наприклад, на технологічному обладнанні електродвигуни оснащені перетворювачами частоти – інверторами, що дозволяє економити електроенергію за рахунок регулювання потужності двигуна та підвищити надійність та довговічність роботи обладнання як наслідок покращення динаміки роботи електроприводу.

З метою раціонального використання вихідної сировини та мінімізації відходів виробництва (до 50%!) впроваджено прилад для обрізання кромки при виробництві нетканих синтетичних полотен з повторним використанням їх у технологічному процесі.

Більше інформації про ВТФ «ВЕЛАМ» та продукцію – на сайті виробника

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy