Головна Новини ІП «Кока-Кола Беверіджиз» отримало екологічний сертифікат на воду природну питну «Бон Аква» (BONAQUA®)
ІП «Кока-Кола Беверіджиз» отримало екологічний сертифікат на воду природну питну «Бон Аква» (BONAQUA®)
12.07.2013

За результатами оцінки продукції на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ.08.002.03.025 «Вода питна фасована. Екологічні критерії», згідно ISO 14024:1998 (ДСТУ ISO 14024:2002), ТОВ «Кока-Кола Україна лімітед» отримало екологічний сертифікат №UA.08.002.376 на воду природну питну BONAQUA® та право на застосування знаку екологічного маркування.

Екологічна сертифікація BONAQUA® свідчить про високу якість питної води природного походження, енергетичну ефективність та результативність упровадження природоохоронних заходів на виробництві, раціональне використання пакувальних матеріалів (пляшка) з покращеними екологічними характеристиками.

Вода BONAQUA® видобувається із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів глибиною 220 и 380 метрів відповідно. Ці горизонти сформувались сотні мільйонів років тому. Щільні шари земних порід дотепер надійно захищають воду в них від зовнішнього впливу. З моменту видобутку і до розливу у пляшки, BONAQUA® проходить тільки механічну фільтрацію, що залишає незмінним її природний мінеральний склад .

В сучасній пляшці, в яку розливається вода BONAQUA® на 20% зменшено кількість пластика, що дозволяє економити природні ресурси, легке скручування пляшки полегшує її утилізацію.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» здійснює повний цикл виробництва напоїв, починаючи з підготовки води, і закінчуючи розливом готових напоїв у пластикові (ПЕТ) пляшки, виготовлені тут же. ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» забезпечує безперервний контроль якості на усіх стадіях виробничого процесу: від сировини і матеріалів до готового напою.

На виробництві впроваджені та працюють системи керування якістю та безпекою харчових продуктів, що забезпечують стабільно високу якість напою – це системи, які сертифіковано згідно із міжнародними стандартами СТБ ІСО 9001:2009, ISO 9001:2008, ISO 14001, ISO 22000:2005, СТБ ІСО 22000:2006 та PAS 220 та відповідними національними стандартами. Існує вимоглива система відбору та затвердження постачальників сировини, інгредієнтів та пакувальних матеріалів з метою постійно отримувати на виробництві якісні матеріали для подальшого використання.

Продукція підприємства відповідає не лише міжнародним і національним стандартам якості, але й у більшості випадків навіть більш суворим вимогам глобальних стандартів якості компанії Coca-Cola. Добровільні зобов’язання підприємства також закріплено в Політиці ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» в галузі якості та безпеки продукції. Окрім цього компанія опікується питаннями збереження водних ресурсів, захисту клімату, збору і вторинного використання відходів.

У 2002 та 2004 роках BONAQUA® завоювала перемогу у категорії «Вода» на конкурсі «Вибір року».

Детальніше про виробництво та продукцію ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» можна дізнатись на сайті виробника - www.coca-colahellenic.com.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy