Головна Новини ПАТ «Кримський содовий завод» отримав екологічний сертифікат на чистячий засіб «Сяйво»
ПАТ «Кримський содовий завод» отримав екологічний сертифікат на чистячий засіб «Сяйво»
03.04.2013

За результатами оцінки продукції на відповідність вимогам екологічного стандарту СОУ ОЕМ. 08.002.12.065 «Засоби мийні та чистячі» отримав екологічний сертифікат №UA.08.002.349 засіб «Сяйво» виробництва ПАТ «Кримський содовий завод».

Екологічний сертифікат свідчить про якість сировини, високий рівень результативності упроваджених енергозберігаючих та природоохоронних заходів на виробництві та покращені екологічні характеристики продукції, що виробляється.

Засіб «Сяйво виробляється за безфосфатною технологією, що є надзвичайно важливим, зважаючи на сьогоднішню проблему, пов’язану з безконтрольним застосуванням фосфатних порошків. При попаданні фосфору у водойми, він стимулює ріст водоростей, особливо синьо-зелених (ціанових бактерій), які порушують природну біосистему, витягають з води розчинений кисень, не пропускають сонячного проміння, створюють анаеробні умови. Це призводить до загибелі багатьох живих організмів і накопичення біотоксинів. Вода в таких водоймах стає не придатною для водоспоживання і небезпечною для здоров'я і життя людини.

«Сяйво» виробляється на ПАТ «Кримський содовий завод» з 1996 року й застосовується для догляду за всіма видами скляного та керамічного посуду, кришталем і санітарно-побутовим устаткуванням, а також як наповнювач у виробництві товарів побутової хімії.

Засіб дозволено до використання Міністерством охорони здоров'я України № 05.03.02-04/15175 від 11.03.2010. В основу рецептури засобу закладені кальцинована сода і технічний бікарбонат натрію, корисні властивості яких полягають у наступному:

  • технічний бікарбонат натрію є емульгатором жирових забруднень, володіє миючими і чистячими властивостями.
  • сода кальцинована є емульгатором жирових забруднень, володіє миючою здатністю, є зм'якшуючим засобом (знижує вміст солей жорсткості у воді), вводиться в продукт для створення певної лужності середовища та посилення чистячої дії.

У 2011році засіб «Сяйво» визнано переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

Детальніше про виробництво та продукцію ПАТ «Кримський содовий завод» можна дізнатись на сайті виробника - www.cs.ua.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy