Головна Новини Виробник екологічно сертифікованої продукції - Компанія Nemiroff презентувала перший соціальний звіт в галузі «Екосистема Nemiroff 2008-2011»
Виробник екологічно сертифікованої продукції - Компанія Nemiroff презентувала перший соціальний звіт в галузі «Екосистема Nemiroff 2008-2011»
20.11.2012

Компанія Nemiroff опублікувала перший звіт в сфері сталого розвитку бізнесу - «Екосистема Nemiroff 2008-2011». Документ підготовлений в рамках участі компанії в Глобальному договорі ООН і містить вичерпну інформацію про основні напрямки та показники виробничої, соціальної та екологічної діяльності компанії за період 2008-2011 рр.

Відповідальність бізнесу перед суспільством, свідоме ставлення до питань екологічної безпеки та сталого розвитку - важливі аспекти діяльності компанії Nemiroff.

У 2008 році компанія приєдналася до Глобального Договору ООН, учасники якого поділяють ключові цінності відповідальності і сталого розвитку.

До них відносяться:

  • права людини;
  • трудові відносини;
  • навколишнє середовище;
  • протидія корупції.

Близько 20 років компанія Nemiroff є активним учасником українського та міжнародного алкогольного ринків. Її лідерські позиції і світове визнання базуються на бездоганній корпоративної репутації і високої кваліфікації співробітників.

Компанія виробляє високоякісну продукцію і створила бренд, який першим серед українських торгових марок алкогольного ринку отримав статус міжнародного.

Звіт «Екосистема Nemiroff» містить кейси проектів, реалізованих компанією в 2008-2011 роках. Соціальні проекти націлені на вдосконалення системи корпоративного управління, взаємодія з усіма зацікавленими сторонами, підвищення професійної кваліфікації персоналу, а також підтримку розвитку спорту, культури та мистецтва і місцевих спільнот.

Річка Південний Буг. Вінницька область, Немирівський район.

Важливим напрямком соціальної відповідальності компанії Nemiroff є раціональне використання природних ресурсів. З цією метою в компанії впроваджена та ефективно функціонує система екологічного менеджменту згідно ISO 14001, що дозволяє планувати і контролювати раціональність використання природних ресурсів, скорочувати і попереджувати негативні впливи на екосистему. Особливо дбайливо і відповідально в компанії відносяться до водних ресурсів: унікальні властивості немирівської води - одне з ключових некопіруемих конкурентних переваг продукції Nemiroff.

Будучі лідером в галузі Nemiroff створив унікальний продукт за своїми якісними властивостями та екологічними характеристиками – горілку Nemiroff Distinct

При виробництві Nemiroff Distinct використовуються виключно натуральні інгредієнти. В її основу входить спирт класу «Люкс» і унікальна за своїм складом та смаковими властивостями артезіанська вода, яка пройшла природну фільтрацію мінералами докембрійського періоду. Вода для напою черпається з глибоких джерел, які захищені від зовнішнього впливу гранітною плитою. Технологія приготування напою передбачає 10 ступенів фільтрації і подвійне купажування: спочатку готується водно-спиртова основа, яка потім з'єднується з натуральним екстрактом Aloes arborescens (алое).

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Nemiroff Distinct пройшов екологічну сертифікацію за схемою міжнародного стандарту ISO 14024:1999 (ДСТУ ISO 14024:2002) та відзначений українським знаком «Зелений журавлик» якій інформує споживачів про якість, безпеку і екологічні переваги продукції міжнародного бренду Nemiroff.

Олександр Глусь, голова Ради директорів компанії Nemiroff:

«Ми пишаємося тим, що в 2008 році приєдналися до глобального руху під егідою ООН, спрямованого на підвищення соціальної відповідальності та забезпечення стабільного розвитку бізнесу. Завдяки цьому ми змогли отримати новий досвід, приєднається до вирішення найбільш гострих соціальних та екологічних проблем. Тепер ми готові поділитися своїми знаннями і досягненнями».

Компанія Nemiroff підготувала повну і скорочену версію звіту.

Скорочена версія документа опублікована на сайті Глобального Договору: www.unglobalcompact.org

Звіт підготовлений з використанням елементів стандарту GRI (Global Reporting Initiative - загальноприйнята система міжнародної звітності щодо економічних, екологічних та соціальних результатів діяльності організації). Інформація, використана у звіті «Екосистема Nemiroff 2008-2011», підтверджена внутрішнім аудитом.

У майбутньому компанія Nemiroff планує на регулярній основі надавати всім зацікавленим сторонам свою звітність в області сталого розвитку. Компанія готова до співпраці і відкрита для обговорення зі стейкхолдерами можливостей удосконалення своєї відповідальності.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy