Головна Новини Органічне добриво ТМ «Ріверм» успішно пройшло повторну процедуру екологічної сертифікації та марковано екологічним знаком «Зелений журавлик»
Органічне добриво ТМ «Ріверм» успішно пройшло повторну процедуру екологічної сертифікації та марковано екологічним знаком «Зелений журавлик»
15.10.2012

Ліцензійну угода на право користування знаком української програми екологічного маркування відносно органічного добрива «Ріверм» укладено вдруге на підставі екологічного сертифікату №UA.08.002.342.

Виробник органічного добрива - Міжнародний екологічний благодійний фонд «АQUA VITAE» отримав сертифікат відповідності № UA.08.002.342 03 серпня 2012 року, який підтверджує покращені якісні та екологічні характеристики добрива та його відповідність до вимог стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.006 «Рідке органічне добриво».

Добриво ТМ «Ріверм» являє собою водний розчин екстракту з вермикомпосту, одержаного спеціальною переробкою. Це високогумісоване органічне добриво для підживлення зернових, овочевих, плодово-ягідних культур, квітів та інших рослин, які вирощуються в польових умовах та в закритому ґрунті. Всі компоненти препарату є складовими частинами родючого ґрунту, в наслідок чого відсутній токсичний вплив на людину та довкілля. Випробування якості вироблених партій здійснюється акредитованою лабораторією Національного аграрного університету України.

Препарат може використовуватись в органічному сільському господарстві у відповідності з постановами (ЄС) №834/2007, (ЄС) №889/2008 та USDA, AMS7 CFR Part 20, NOP, Final Rule.

МЕФ «АКВА-ВІТА» існує з 1994 року, у 1997 році спільно з Національним аграрним університетом, було розроблено рецептуру та технологію виробництва добрива «Ріверм».

У 2006 році МЕФ «АКВА-ВІТА» став лауреатом загальнонаціонального конкурсу «ВИЩА ПРОБА», а в 2007 органічне добриво ТМ «Ріверм» було відмічено як «Кращий продукт року».

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy