Головна Новини Перелік екологічно сертифікованої продукції поповнився новою категорією –бавовняними тканинами вітчизняного виробництва
Перелік екологічно сертифікованої продукції поповнився новою категорією –бавовняними тканинами вітчизняного виробництва
10.08.2012

За результатами оцінки продукції на відповідність вимогам екологічних стандартів СОУ ОЕМ 08.002.04.047 «Тканини» та СОУ ОЕМ 08.002.04.022 «Вироби текстильні неткані», згідно міжнародного стандарту ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024), ТОВ «ПО ТК-Донбас» отримало екологічний сертифікат №UA.08.002.343. на 12-ть найменувань тканин власного виробництва.

Екологічний сертифікат свідчить про якість сировини, високий рівень упровадження природоохоронних заходів на виробництві та покращені екологічні характеристики тканого та нетканого матеріалу, що виготовляється на підприємстві.

Для виробляння пряжі і тканин підприємство використовує натуральне бавовняне волокно що відповідає вимогам ДСТУ 3279-95 «Волокно бавовняне. Технічні умови», кожна партія якого супроводжується документами, що підтверджують його якість та безпеку.

Підприємство є структурним підрозділом групи компаній «Текстиль-Контакт» (Україна, м. Київ), яка має 24 представництва в регіонах України і здійснює свою діяльність, використовуючи потужності ВАТ «Донецький Текстиль», де на сьогодні розроблена і реалізується довгострокова програма по відновленню і реконструкції обладнання прядильно-ткацького та обробного виробництв, завдяки чому значно збільшено обсяги виробництва текстильної продукції.

Сьогодні підприємства групи компаній «Текстиль-Контакт» виробляють більше половини всього обсягу випуску погонних метрів тканини в Україні.

Екологічно сертифіковані тканини вироблені ТОВ «ПО ТК-Донбас» не містять важких металів та надлишків агрохімікатів, їх виробництво не пов’язано з застосуванням пігментів на основі свинцю, оловоорганічні з’єднань та ароматичних амінів, шкідливих як для довкілля так і здоров’я споживача.

Досягнення підприємства та його продукція неодноразово відзначалася на різних виставках, оглядах-конкурсах та фестивалях. Зокрема, на фестивалі «Текстиль і мода» нагороджено Дипломом «Краща бавовняна тканина року». Відзначені успіхи підприємства за модернізацію виробництва в огляді-конкурсі підприємств району «Рутченківські горизонти».

Для більш детального ознайомлення з сертифікованою продукцією - запрошуємо відвідати сайт

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy