Головна Новини Товариство з обмеженою відповідальністю «Атлантіс» отримало екологічний сертифікат на новий асортимент продукції
Товариство з обмеженою відповідальністю «Атлантіс» отримало екологічний сертифікат на новий асортимент продукції
15.08.2012

Екологічний сертифікат № UA. 08.002.344 на горілки «ЗЕЛЕНИЙ ДЕНЬ» («GREEN DAY») та «ЗЕЛЕНИЙ ДЕНЬ КЛЕНОВА» («GREEN DAY MAPLE») підтверджує відповідають стандарту СОУ ОЕМ 08.002.03.024 «Горілки та лікеро-горілчані напої», що встановлює критерії для визначення екологічних переваг згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024).

Екологічний сертифікат на дану категорію продукції свідчить про використання більш чистих технологій виробництва у поєднанні з покращеними якісними та екологічними характеристиками готової продукції.

Горілка ТМ GREEN DAY виготовляється під пильним контролем атестованої заводської лабораторії, виробничі процеси характеризуються зниженим рівнем впливу на довкілля, до складу продукції входять виключно натуральні компоненти, такі як мед, зернові пластівці, а для приготування першої в Україні кленової горілки «ЗЕЛЕНИЙ ДЕНЬ КЛЕНОВА» з Англії постачається справжній кленовий сироп.

Продукція ТОВ «Атлантіс» виробляється на сучасному заводі у Бахчисарайському районі АР Крим, заснованому у 2000 році, що входить до складу компанії ПрАТ «Алеф - Віналь».

Детальніше про виробництво та продукцію

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy