Головна Новини Право застосування українського знаку екологічного маркування «Зелений журавлик» вперше надано мийному засобу виробництва США – «Грін Юніклін»
Право застосування українського знаку екологічного маркування «Зелений журавлик» вперше надано мийному засобу виробництва США – «Грін Юніклін»
16.08.2012

Офіційний імпортер - Товариство з обмеженою відповідальністю «Айпакс - Україна» отримало українській сертифікат №UA.08.002.345, який підтверджує покращені якісні та екологічні характеристики мийного засобу «Грін Юніклін» («Green Unikleen»).

Український сертифікат було надано мийному засобу «Грін Юніклін» виробництва компанії Ipax Cleanogel Inc. шляхом підтвердження результатів оцінювання екологічних переваг та сертифікації мийного засобу американським органом екологічної сертифікації та маркування «Green Seal» на відповідність екологічному стандарту GS-34 USA.

Спрощена процедура валідації результатів оцінювання стала можливою завдяки участі українського органу екологічної сертифікації та маркування в Міжнародній програмі и взаємної довіри та визнання (GENECIS) що перш за все передбачає гармонізацію вимог екологічних стандартів на відповідність яким здійснюється оцінка екологічних переваг товарів чи послуг у 60 країнах світу.

Участь України в програмі GENECIS позитивно впливтиме на розвиток торгівельних відносин серед товаровиробників еко- продукції, як на українському так і на закордонному ринках, оскільки не потребує значного часу на провадження і є фінансово необтяжливою для виробників та постачальників.

Миючий засіб «Грін Юніклін» - безпечний для людини та довкілля. Даний продукт є біорозкладаним, не містить фосфатів, канцерогенних сполук, позбавлений токсичного впливу, а також є гіпоалергенним і характеризується відсутністю подразнювального впливу на шкіру, очі та дихальні шляхи.

Мийний засіб отримав висновки Державної санітарно-гігієнічної експертизи України, а також перевірений і схвалений провідними урядовими організаціями у сфері контролю якості та безпеки:

  • Агентством США з охорони навколишнього середовища (Є.Р.)
  • Канадського агентства з контролю за якістю харчових продуктів (CFIA)
  • Міністерства сільського господарства США
  • Управлінням США по технічній безпеки та охорони праці (OSHA).

Додаткову інформацію про «Грін Юніклін» можна переглянути на офіційному сайті імпортера ТОВ «Айпакс-Україна»

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy