Головна Новини ТОВ «АЕРОК» отримано екологічний сертифікат № UA. 08.002.341 на блоки стінові дрібні з ніздрюватого бетону
ТОВ «АЕРОК» отримано екологічний сертифікат № UA. 08.002.341 на блоки стінові дрібні з ніздрюватого бетону
29.02.2012

Даний сертифікат свідчить про використання більш чистих технологій виробництва у поєднанні з якісними екологічними та експлуатаційними перевагами продукції ТМ «АЕРОК». Блоки стінові дрібні з ніздрюватого бетону сертифіковані на відповідність екологічному стандарту СОУ ОЕМ 08.002.16.004 який встановлює додаткові до державних норм вимоги на усіх етапах життєвого циклу виробів з бетону, згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024). Зокрема, при виробництві екологічно сертифікованого асортименту газобетону автоклавного твердіння не використовуються токсичні хімічні речовини в якості пластифікаторів та наповнювачів, а готові вироби характеризуються зниженим рівнем радіоактивності, високим рівнем міцності й покращеними експлуатаційними характеристиками, такими як довговічність, теплопровідність, стійкість до вологи.

ТОВ «АЕРОК» (підприємство групи ЛСР) було засновано у 2006 р. На сьогодні підприємство є лідером ринку виробів з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння в Україні. Виробничі потужності, обладнані модернізованими вітчизняними та та високотехнологічними лініями німецького виробництва розташовані у містах Березань та Обухів.

Заводи оснащено власними сертифікованими лабораторіями, які здійснюють контроль якості всієї продукції, що випускається. Високі споживчі якості продукції також гарантуються результатами комплексних випробувань з теплофізики, деформативності і міцності кладки, сейсмічних навантажень, вогнестійкості, радіології в базових НДІ Мінрегіонбуду, ГІ «Інститут гігієни та медичної екології» тощо.

У січні поточного року «АЕРОК» став одним з переможців Всеукраїнської програми «Висока якість – чесна ціна», яка проводиться за ініціативи Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» та Союзу споживачів України.

Детальніше про виробництво та продукцію ТМ ТМ AEROC можна дізнатись на сайті виробника - http://www.aeroc.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy