Головна Новини Перелік екологічно сертифікованої продукції поповнився новою категорією –засобами для миття посуду
Перелік екологічно сертифікованої продукції поповнився новою категорією –засобами для миття посуду
25.01.2012

За результатами експертної оцінки підтверджено відповідність екологічним критеріям п’яти найменувань засобів для миття посуду ТМ «ЮКА» з ароматами лимону, хвої, апельсинів, лісових ягід та яблука, - виробництва Українсько-болгарського товариства з обмеженою відповідальністю «Пірана».

Екологічні критерії для мийних та чистячих засобів встановлені стандартом СОУ ОЕМ 08.002.12.065 «Засоби мийні та чистячи. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу», якій упроваджено в листопаді 2011 року, згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024). Цей стандарт відноситься до добровільних і встановлює додаткові вимоги на продукцію до тих що встановлені чинним законодавством, які вказують на екологічну перевагу задля надання права маркувати її знаком екологічного маркування.

Продукція ТМ «ЮКА» отримала сертифікат відповідності № UA.08.002.340, який підтверджує впровадження більш чистих технологій виробництва у поєднанні з покращеними якісними та екологічними характеристиками готової продукції.

Підприємство розпочало свою діяльність у 1994 році з виробництва невеликих партій шампунів за традиційною болгарською рецептурою. Сьогодні «Пірана» - великий виробник шампунів та інших засобів догляду за волоссям і тілом, зубних паст та побутової хімії. Діяльність компанії спрямована на забезпечення населення України якісною продукцією за доступними цінами. Процес виробництва продукції поєднує у собі сучасну технологічну базу, новітні наукові розробки та використання якісної сировини з покращеними екологічними характеристиками. Кожний активний інгредієнт вводиться у рецептуру у суворо науково-обґрунтованих дозуваннях. Вся продукція підприємства проходить сувору токсикологічну оцінку та ретельний лабораторний контроль, що підтверджує її високу якість та безпечність. Уся сировина, яку використовують на підприємстві відповідає вимогам ФАО/ВОЗ Європейської спільноти, має сертифікати якості, паспорти безпеки та висновки державної санітарно-гігієнічної експертизи України.

Завдяки інноваціям в технології виробництва, відсутність шкідливих та токсичних речовин в екологічно сертифікованій продукції ТМ «ЮКА» не вплинули на високу якість засобів для миття посуду. Вони забезпечують стабільне утворення піни та миття навіть у холодній та жорсткій воді й дозволяють захистити шкіру рук від надмірного знежирення. Після використання засобу на посуді не залишається розводів від води.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy