Головна Новини Екологічно сертифікованої та маркованої продукції вітчизняного товаровиробника промислової групи товарів збільшилось на п’ять найменувань
Екологічно сертифікованої та маркованої продукції вітчизняного товаровиробника промислової групи товарів збільшилось на п’ять найменувань
15.07.2011

В червні місяці екологічні сертифікати були видані за № UA. 08.002.326 на три найменування прокату оцинкованого (оцинкований прокат, лист оцинкований та стрічка оцинкована) ТОВ «Юністіл» (м. Кривий Ріг) і за № UA. 08.002.329 на компресори поршневі сальникові та безсальникові ТОВ «Виробниче підприємство «Компресор» (м. Мелітополь).

Ця продукція вітчизняних товаровиробників довела перевагу своїх екологічних характеристик протягом життєвого циклу серед іншої, аналогічної продукції.

За результатами екологічної сертифікації ТОВ «Юністіл» і ТОВ «Виробниче підприємство «Компресор» підтвердили упровадження більш чистих технологій виробництва, раціональне використання природних ресурсів у поєднанні з покращеними якісними характеристики готової продукції її відповідністю до встановлених екологічних критеріїв, розроблених згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024) з врахуванням кращого світового досвіду.

Сертифікована продукція отримала право використання знаку екологічного маркування до 2014 року за умов проходження щорічного технічного нагляду.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy