Головна Новини МПП «РАДА» отримала екологічний сертифікат та право на застосування знаку екологічного маркування за № UA. 08.002.330 на матеріал волокнистий теплоізоляційний із целюлозних відходів
МПП «РАДА» отримала екологічний сертифікат та право на застосування знаку екологічного маркування за № UA. 08.002.330 на матеріал волокнистий теплоізоляційний із целюлозних відходів
26.09.2011

За результатами екологічної сертифікації МПП «РАДА» (м. Буча, Київська обл.) підтвердило упровадження більш чистих технологій виробництва у поєднанні з покращеними якісними та екологічними характеристиками готової продукції.

Екологічно сертифікована продукція — матеріал волокнистий теплоізоляційний є унікальним для території України, який не має аналогів в межах держави.


 Використання цього утеплювача дозволяє підвищити енергозбереження будинків житлового фонду до 40-50 %. Завдяки заміні традиційної макулатурної основи, на білену целюлозну з додаванням натуральних мінералів — боратів, у якості антипірену та антисептику, новий целюлозний утеплювач має високі споживчі властивості — забезпечує високий рівень тепло- і шумоізоляції, високу швидкість робіт та має термін використання понад 80 років.

МПП «РАДА» — екологічна компанія, яка вже понад 19 років займається впровадженням інноваційних технологій у сфері поводження з відходами. Інноваційний підхід до процесів управління у сфері поводження з відходами — це те, що характеризує компанію «РАДА» і стало невід'ємною частиною її іміджу. Компанія активно розвивається в таких напрямках діяльності: заготівля вторинної сировини та надання послуг з утилізації. МПП «РАДА» заготовлює вторинну сировину: вторинні пластмаси, макулатуру, склобій, метали та ін., укладаючи договори на збір вторсировини з підприємствами через систему приймальних пунктів, систему роздільного збору; надання послуг з утилізації. МПП "РАДА" має власний комплекс по переробці відходів і спеціалізований автопарк.

Для більш детального ознайомлення з целюлозним утеплювачем — запрошуємо відвідати сайт: www.sng-plus.com.ua

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy