Настанова щодо вибору продукції з покращеними якісними та екологічними характеристиками «ЕКО – МАМА»

Статистика вперто підтверджує, що рівень захворюваності дітей в Україні за останні роки стабільно зростає, і цей сумний факт констатують в офіційних заявах представники від Мінздраву України та ВООЗ. Перше місце займають захворювання органів травлення, на другому місці захворювання органів дихання, далі – ураження серцево-судинної та ендокринної систем. Причин безліч - від загальних соціально-політичних, до конкретних галузевих і локальних. Безсумнівно, що більша частина нових проблем і загроз здоров'ю це побічний продукт розвитку цивілізації. Полегшуючи і спрощуючи життя мільйонам людей, нові продукти і технології створюють явні і приховані небезпеки для всіх вікових груп, але в першу чергу для найвразливої і найважливішої групи - дітей.

В останні десятиліття створені десятки мільйонів нових хімічних речовин, значна частина яких потрапляє в харчові ланцюжки людини. Їх вплив на здоров'я та можливі наслідки - величезна і малодосліджена проблема. Не меншу загрозу представляє і зміна концентрацій вже відомих речовин в основних природних середовищах: воді і повітрі. Не останню роль в житті людства відіграють такі чинники, як зміни клімату, напружений міський ритм, фантастичний потік аудіовізуального сміття тощо.

Для вибору найбільш безпечнішої та якісної продукції перш за все необхідно оволодіти певним набором правил та вміти орієнтуватися серед різноманітних знаків та позначень, якими маркується продукція.

Отже, орієнтуйтесь на більш якісніше, більш безпечніше та дружнє до довкілля.

Задля цього радимо скористатися настановою для батьків, яка надасть можливість з впевненістю зробити правильний вибір на корись здоров’я усієї родини.

Настанову було розроблено Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» спільно з Благодійним фондом «Рідне місто моє» народного депутата України Ігоря Лисова за участю експертів у сфері захисту прав споживачів, безпеки, якості та органічного виробництва.

Завантажити у форматі PDF

Всі права захищені. Жодна частина цієї роботи, включаючи малюнки, таблиці та графіки, не може бути відтворена чи використана у будь-якій формі і будь-якими засобами – графічними, електронними або механічними, включаючи фотокопіювання, запис або зберігання інформації та пошукових систем, без письмового дозволу Всеукраїнської громадської організації «Жива планета».

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy