Головна ЕКСПЕРТИ

Орган сертифікації запрошує усіх зацікавлених технологів, експертів з сертифікації та екологічних аудиторів до співпраці.

Орган сертифікації залучає технічних експертів до процесу оцінювання продукції згідно ISO 14024.

Кандидати в технічні експерти мають відповідати кваліфікаційним вимогам до персоналу з сертифікації та надіслати на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript анкету експерта органу сертифікації.

Тема повідомлення: анкета кандидата в технічні експерти (ПІБ)..

Кандидати в експерти, які відповідають кваліфікаційним вимогам до персоналу з сертифікації будуть запрошені до навчання (на безоплатній основі) з метою підвищення кваліфікації з оцінювання продукції на основі методу оцінювання життєвого циклу згідно ISO 14024.

Після проходження навчання кандидати в експерти будуть включені до бази даних технічних експертів або експертів технічних комітетів (за згодою).

За згодою сторін кандидати в технічні експерти можуть бути залучені до роботи у складі експертних комісії органу сертифікації з оцінювання продукції заявника на відповідність екологічним критеріям без відриву від основного місця роботи на основі цивільно-правової угоди.

Оплата роботи технічних експертів – договірна і визначається відповідно її трудомісткості та ефективності у кожному випадку, – окремо.

Правила залучення технічних експертів до сертифікаційних робіт, які проводяться органом сертифікації ВГО «Жива планета»

Критерії оцінювання ефективності роботи

Телефон для довідок: +38-067-219-82-00.

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy