Головна Екологічна сертифікація Запитання та відповіді
Запитання та відповіді
Чи стосуються вимоги Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» системи екологічної сертифікації та маркування згідно Технічного регламенту з екологічного маркування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2011 № 529 та ДСТУ ISO 14024?
Чи є правомірним застосування відносно екологічно сертифікованої продукції згідно вимог Технічного регламенту з екологічного маркування та ДСТУ ISO 14024, екологічного маркування яке надається органом з екологічного маркування, в якому у якості одного з елементів знаку екологічного маркування застосовується напис «екологічний сертифікат»?
Наше підприємство експортує продукцію власного виробництва до Росії та США. Чи визнається український екологічний сертифікат в цих країнах?
На відповідність вимог яких стандартів здійснюється оцінка відповідності для отримання права застосування знаку екологічного маркування згідно ISO 14024?
При екологічній сертифікації продукції чи потрібні додаткові фінансові витрати, крім оплати документального аудиту?
Чи є ще якісь переваги у підприємства, який отримав екологічний сертифікат, крім права на застосування знаку екологічного маркування відносно сертифікованої продукції?
Екологічне маркування на товарах та виробах, - це зрозуміло, а яким чином можна використовувати екологічний знак відносно послуг?
У чому схожість і відмінність екологічної сертифікації послуг з більш відомим міжнародним стандартом ISO 14001, який встановлює вимоги до системи екологічного управління?
Що являє собою екологічний стандарт «Зелений офіс»? Які його вимоги?
Багатьом українським компаніям відома концепція «Зеленого офісу», деякі з них вже упровадили елементи цієї концепції, для чого необхідно було розробляти і вводити в дію ще й стандарт?
Чи визнається сертифікат, виданий органом сертифікації «Жива планета», на державному рівні?
Яким чином орган сертифікації оцінює екологічні переваги товарів та виробів?
Що означає український знак екологічного маркування?
На нашому підприємстві є власна лабораторія, яка атестована згідно «Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі». Чи обов'язково мати акредитацію згідно ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)? У нас є протоколи сертифікаційних випробувань продукції, проведених акредитованою лабораторією згідно ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025), може бути цього буде достатньо?
Наше підприємство виробляє харчові продукти без застосування трансгенної продукції, синтетичних харчових домішок, - згідно чинних ДСТУ. Чи обов’язково проходити сертифікацію задля того, щоб застосовувати екологічні декларації типу «екологічно чистий продукт» або «еко-»?
Яка вартість екологічної сертифікації?
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy