Вироби текстильні неткані

Неткані матеріали - це полотна та вироби, виготовлені з волокон, ниток або інших видів матеріалів без застосування прядіння і ткацтва. Вони мають широке застосування при виробництві засобів гігієни, меблів, взуття, автомобілів, жалюзі, у садівництві, будівництві, а також для упаковки, тощо.

Переваги таких матеріалів полягають в тому, що вони стійкі до дії мікроорганізмів, можуть вироблятися з текстильної сировини різної якості та замінювати більш дорогі матеріали.

Безпечність продукції для споживача залежить від впливу на людський організм речовин, які використовуються в технологічних процесах, пов’язаних з обробкою таких матеріалів. До найбільш вагомих екологічних вплив, пов’язаними з процесами виробництва матеріалів нетканих відносяться споживання енергетичних та водних ресурсів, забруднення атмосферного повітря та стічних вод, поводження з відходами.

Споживач, обираючи вироби з тканин нетканих, маркованих знаком екологічного маркування, може бути впевненим, що річ, яку він придбав, не становить загрози для його здоров’я та оточуючого середовища.

СОУ ОЕМ 08.002.04.022 «Вироби текстильні неткані.. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy