Тканини

З кожним роком текстильний ринок розширює свій асортимент, представлений надзвичайно великим різноманіттям тканин різного складу та якості, виробників та країн походження .

Безпека текстильної продукції регулюється на законодавчому рівні та базується на обов’язковій відповідності державним стандартам та санітарно-гігієнічним нормам. Однак на відміну від європейських стандартів, в Україні до гігієнічної оцінки текстилю не входить контроль таких гігієнічно значимих показників, як барвники, важкі метали, антисептики, пестициди.

Законодавчо встановлені вимоги регламентують лише сировинний склад, повітропроникність, гігроскопічність і питомий поверхневий електричний опір. Вказані показники опосередковано визначають безпеку продукції, в той час як сучасний покупець бажає бути впевненим, що річ, яку він придбав, не містить токсичних речовин, і що ця продукція не становить загрози для його здоров’я та оточуючого середовища.

Споживач, обираючи тканини або вироби з тканин маркованих знаком екологічного маркування, може бути впевненим в їх якості та безпечності.

СОУ ОЕМ 08.002.04.047 «Тканини. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy