Сухі суміші будівельні

На сьогоднішній день технології сухих будівельних сумішей відіграють величезну роль у розвитку ринку будівельних матеріалів.

Суміші забезпечують теплоізоляцію і суттєво збільшують ефективність будівництва.

З сухими сумішами зручно працювати, все дуже просто - достатньо перемішати вміст мішка з водою, запастися нескладними інструментами і прочитати інструкцію.

Мінімальні терміни приготування розчину, у багатьох випадках мінімальний час твердіння і висихання, легкість транспортування і доставки, різноманіття фасування і варіацій, чіткі і точні характеристики складів, точне і зрозуміле розмежування сфери використання кожного з матеріалів. При цьому модифіковані суміші не вимагають додавання в розчин яких-небудь додаткових добавок, присадок і сполучних компонентів, легко наносяться на поверхню.

Сухі будівельні суміші - продукт наукомістких технологій, застосування яких дозволяє збільшити продуктивність праці, отримати абсолютно інші якісні результати, недосяжні в разі використання традиційних цементно-піщаних сумішей.

До складу сухих будівельних сумішей можна виділити чотири основні групи компонентів: мінеральні в’язкі, інертні наповнювачі, добавки для отримання спеціальних властивостей, полімерні зв’язуючи.

Екологічна сертифікація та маркування сухих будівельних сумішей підтверджує їх покращені технологічні та експлуатаційні характеристики в поєднанні з поліпшеним складом відносно впливів на оточуюче середовище та здоров’я людини, раціональним використанням природних ресурсів та екологічною безпекою виробництва.

СОУ ОЕМ 08.002.16.070 «Сухі суміші будівельні. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для здоров’я та довкілля:

  • Упроваджені технології більш чистого виробництва, що підтверджується показниками екологічної результативності
  • Висока адгезію до використовуваних елементів
  • Відмінна стійкість до перепадів умов зовнішнього середовища
  • Повна наповнюваність швів і порожнин
  • Без токсичних елементів
  • Без канцерогенних сполук
  • Без азбесту
  • Без фосфогіпсу
  • Без формальдегідів
  • Упаковка придатна до повторного використання

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025).

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy