Регулятори росту рослин

Регулятори росту рослин – це збалансований комплекс біологічно активних речовин, які активізують в рослинах основні життєві процеси. Під їх дією прискорюється наростання зеленої маси і кореневої системи, а тому активніше використовуються живильні речовини ґрунту і добрив, зростають захисні властивості рослин (стійкість до захворювань, високих і низьких температур, засухи). В результаті, при незначних витратах без зміни технологічних процесів регулятори росту на 15-20 % підвищують урожайність сільськогосподарських культур при значному поліпшенні якості вирощеної продукції.

Застосування регуляторів росту рослин дає можливість без зниження захисного ефекту зменшити норму використання пестицидів на 20-25 %.

Регулятори росту рослин сприятливо впливають на навколишнє середовище та якість продукції рослинного походження:

  • значно зменшується використання пестицидів,
  • зменшується фітотоксична дія протруйників,
  • поліпшуються фізико-хімічні й біологічні властивості ґрунту.

Найбільш вагомими екологічними впливами, пов’язаними з виробництвом регуляторів росту, є використання енергетичних та водних ресурсів й поводження з відходами.

Обираючи регулятор росту, маркований знаком екологічного маркування, споживач може бути впевнений, що він купує дружний до довкілля продукт для отримання якісного врожаю.

СОУ ОЕМ 08.002.01.044 «Регулятори росту рослин. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy