Очищувач питної води

В природі вода не буває цілком чистою, і у більшості випадків для безпосереднього вжитку вона непридатна. За даними Держкомстату, кожен другий житель України змушений пити воду, що не відповідає гігієнічним вимогам. Це спричинене тим, що в Україні питне водопостачання на 75% використовує поверхневі води, які з кожним роком зазнають дедалі більшого забруднення, незадовільним станом очисних споруд та водогонів, застарілими технологіями водопідготовки.

Споживання недостатньо очищеної або неочищеної води щороку становиться причиною до 4 мільярдів випадків захворювань системи травлення. Захиститися від захворювань, які поширюються через воду, можна очищуючи воду різними засобами та способами.

Очищувачі питної води повинні забезпечити високу ступінь звільнення води від завислих часток, каламутності, від невластивих їй кольору, запаху і смаку, від надмірного вмісту солей і газів.

Обираючи екологічно сертифікований очищувач для питної води, споживач може бути впевнений, що він забезпечить себе та свою родину чистою та якісною водою.

СОУ ОЕМ 08.002.12.013 «Очищувач питної води. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

  • Більш чисті технології виробництва
  • Без забруднення води при використанні очищувача
  • Без патогенних організмів у воді після очистки
  • Гарантована очистка води незалежно від її складу або стану
  • Придатність матеріалів фасування та пакування для багаторазового використання або повторної переробки.

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy