Головна Екологічна сертифікація Товарів та виробів Матеріали тепло- та звукоізоляційні
Матеріали тепло- та звукоізоляційні

Мій дім - моя фортеця, кажуть у народі, і тому, кожен з нас хоче зробити її теплою та затишною. Тепло- та звукоізоляційні матеріали призначені саме для цього, окрім того, їх застосування дозволяє економити енергетичні ресурси при обслуговуванні будівель.

Найбільшою популярністю у споживачів користуються полістирол, пінополіуретан, акриламідний пінопласт, мінеральну вату. Основою для цих матеріалів можуть служити неорганічні волокна (скловата і мінеральна вата) або органічна піна. Ці матеріли виготовлюються шляхом полімеризації, що надає їм унікальних властивостей - вони не горять, не гниють та не піддаються зовнішнім (кліматичним) впливам.

При виборі ізоляційних матеріалів слід врахувати, що вони можуть містити канцерогенні складові та інші шкідливі елементи і речовини: важкі метали, фенолформальдегідну або меламіноформальдегідну смоли, що виділяють вільний формальдегід, а також фенол – високотоксичну отруйну речовину. При безпосередньому використанні таких виробів під дією світла, кисню, озону, тепла виділяється вільний стирол, який може викликати у людини токсичний гепатит та інші хвороби. Всі ці речовини з часом накопичуються в приміщеннях, перетворюючи наші оселі на «бомби уповільненої дії».

Одним з орієнтирів, що дасть впевненість споживачеві, що обраний товар даного сегменту відповідає покращеними екологічними характеристиками понад встановлених законодавчих вимог є знак екологічного маркування.

СОУ ОЕМ 08.002.016.048 «Матеріали тепло- та звукоізоляційні. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

  • Більш чисті технології виробництва
  • Вміст органічних речовин у продукції на 2 відсотки менше встановлених державних вимог
  • Вміст важких металів у домішках на 20 відсотків менше встановлених державних вимог
  • Без азбесту, антипірену на основі галогенізованх органічних сполук
  • Без вивільнення токсичних речовин в процесі експлуатації
  • Вміст вторинної сировини з якої виготовлені матеріали - менше 30 відсотків

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy