Ковдри

На сьогоднішній день на ринку представлено безліч ковдр різної якості, розмірів та призначення - від розкішних ковдр з пуху полярних птахів до ковдр з наповнювачем із синтетичних матеріалів.

Щоб забезпечити достатній комфорт під час сну і не отримати проблеми зі здоров’ям, при виборі ковдри варто звертати увагу на такі параметри як теплопровідність, гіпоалергенність, повітрообмін, гігроскопічність, легкість, простота у догляді.

Безпечність продукції для споживача залежить від впливу на людський організм наповнювача ковдр, тканини для чохлів, підкладок та речовин, які використовуються при їх виробництві.

Наповнювачі та текстиль можуть містити канцерогенні та мутагенні речовини, які можуть викликати алергію, захворювання органів дихання та шкіри, репродуктивних органів. До найбільш вагомих екологічних впливів, пов’язаних з виробництвом ковдр можна віднести використання енергетичних та водних ресурсів, забруднення стічних вод та поводження з відходами.

Споживач, обираючи ковдри, марковані знаком екологічного маркування, може бути впевненим в їх в якості та забезпечить собі та родині безпечний та якісний відпочинок.

СОУ ОЕМ 08.002.04.021 «Ковдри. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

  • Більш чисті технології виробництва
  • Без хімічних сполук, що можуть викликати шкірно-подразнюючу і алергенну дії Без вмісту пестицидів та гербіцидів у натуральних наповнювачах
  • Без вмісту хлорорганічних пестицидів і летучих флуоресцентних речовин в тканинах
  • Міграція хімічних речовин з матеріалів натурального та полімерного походження на 20 відсотків нижче встановлених державних вимог
  • Матеріали для пакування придатні до переробки в якості вторинної сировини

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy