Косметичні засоби

Достовірні джерела свідчать, що ще за 4000 років до нашої ери вже застосовували косметичні засоби. Саме слово «косметика» грецького походження й означає прикрасу, прагнення за допомогою різних засобів і способів догляду за шкірою й волоссям поліпшити свою зовнішність.

В сучасному світі ми і жодного дня не можемо уявити без косметичних засобів – мила, шампунів, кремів, гелів тощо, адже ми застосовуємо їх безпосередньо для догляду за шкірою нашого обличчя та тіла.

До найбільш суттєвих екологічних аспектів виробництва косметичних засобів можна віднести забруднення атмосферного повітря та відходи виробництва.

Стосовно готової косметичної продукції то на її якісні характеристики та безпеку впиватиме якість сировини. До того ж виготовлена промисловим шляхом, вона може містити як натуральні компоненти, так і різні хімічні домішки.

Використання косметичних засобів пов’язано з безпосереднім контактом зі шкірою людини. Тому дуже важливо, щоб саме ця категорія продукції відповідала найвищим вимогам безпеки.

Знак екологічного маркування дозволить визначати косметичні засоби на основі натуральної сировини, які мають кращі екологічні характеристики, що допоможе зберегти споживачу здоров’я, красу й молодість на довгі роки.

СОУ ОЕМ 08.002.12.007 «Косметичні засоби. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

  • Сировина натурального походження
  • Контроль якості сировини
  • Без вмісту муагенних, канцерогенних та ембріотоксичних речовин
  • Без вмісту біоакумулятивних барвників
  • Без вмісту біоакумулятивних UV-фільтрів
  • Без вмісту ПАВ не здатних до повного біологічного розкладання
  • Обмежено концентрацію 168 хімічних речовин відносно норм встановлених чинним законодавством
  • Обмежено використання ароматичних речовин - алергенів

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025).

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy