Головна Екологічна сертифікація Послуг Послуги з тимчасового розміщення (проживання)
Послуги з тимчасового розміщення (проживання)

З кожним роком екологічна свідомість людей зростає. Для багатьох зелений спосіб мислення та життя став основою для прийняття рішень не тільки при виборі корисних продуктів харчування та безпечних виробів нехарчової промисловості (таких як фарби, мийні та очищаючі засоби, косметика, одяг ат ін.), що оточують нас в повсякденному житті, але і більш глобальних рішень. Люди віддають перевагу більш безпечному для здоров’я та навколишнього середовища житлу, місцям роботи та відпочинку.

Тому вже сьогодні надзвичайно актуальним є відзначення не тільки екологічно пріоритетних товарів. Весь світ працює над розробленням та впровадженням вимог до екологічно пріоритетних послуг. «Зелені» кімнати, будинки, офіси, автозаправні станції все частіше зустрічаються в великих містах та невеликих містечках.

Готелі є невід’ємною складовою як професійного, так і приватного життя кожної людини. Нам доводиться проводити багато часу в робочих відрядження та на відпочинку в готелях.

Тому з’явилась потреба у розробці додаткових екологічних вимог до готелів, які призначені для оцінки відповідності продукції цієї категорії послуг щодо її екологічних аспектів оцінки життєвого циклу.

Основними екологічними аспектами в процесі функціонування готелю є використання енергії, води, утворення відходів, використання мийних та чистячих засобів, якість використовуваних матеріалів та продуктів харчування.

Готелі, що отримали знак екологічного маркування, є не лише пріоритетними з точки зору впливу на здоров’я людини та навколишнє середовище, але і за рахунок природних компонентів, що використовуються при облаштуванні та функціонуванні готелю і створюють відчуття спокою, затишку, безпеки та єднання з природою.

Обираючи готелі, що пройшли екологічну сертифікацію, споживач може бути впевнений, що він перебуває не тільки в комфортному, але і якісному та безпечному середовищі проживання.

СОУ ОЕМ 08.002.30.059 «Послуги з тимчасового розміщення (проживання). Екологічні критерії»

Керівництво щодо екологічної сертифікації та маркування послуг з тимчасового розміщення (проживання). В зручній та доступній формі розкриває екологічні вимоги до організації та процесів пов’язаних з обслуговуванням клієнтів, а також надає рекомендації відносно покращення екологічних характеристик діяльності.

Містить багато малюнків, схем, додатків та термінологічний словник.

Завантажити у форматі PDF

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy