Головна Екологічна сертифікація Харчових продуктів Продукти харчові спеціального дієтичного споживання
Продукти харчові спеціального дієтичного споживання

Продукти спеціального дієтичного споживання включають функціональні харчові продукти та дієтичні добавки, які застосовуються для оптимізації раціону сучасної людини з урахуванням рекомендованих норм споживання основних нутрієнтів, корекції структури харчування та профілактики цілого ряду захворювань та годування немовлят.

Основними екологічними аспектами такої продукції слід вважати похідні сировини, яка входить до їх складу. Сировина рослинного походження, яка використовується для виготовлення продуктів спеціального дієтичного споживання, під час вирощування здатна накопичувати пестициди, радіонукліди, важкі метали. Сировина тваринного походження може містити залишки анаболічних гормонів та антибіотиків, які потім акумулюються в людському організмі і можуть викликати алергічні реакції, порушення імунітету, зміни мікрофлори кишечника. Існують випадки, коли до такої продукції можуть додаватись і психотропні та інші речовини, що призводить до погіршення загального стану самопочуття людини.

Споживачеві не варто ризикувати своїм здоров’ям, обираючи продукцію методом проб і помилок і перед початком вживання навіть найякісніших продуктів спеціального дієтичного споживання порадитись з лікарем. А для впевненості у якості та властивостях обраного продукту - обирати продукцію, яка пройшла екологічну сертифікацію і маркована знаком екологічного маркування.

СОУ ОЕМ 08.002.03.052 «Продукти харчові спеціального дієтичного споживання, функціональні харчові продукти та дієтичні добавки . Екологічні критерії оцінки життєвого циклу»

Екологічно сертифікована та маркована продукція - переваги для довкілля та здоров’я:

  • Більш чисті технології виробництва
  • Без вмісту ГМО
  • Без потенційно небезпечних і підозрілих харчових домішок
  • Без гормональних препаратів та антибіотиків в сировині тваринного походження
  • Без вмісту афлатоксину В1 та T-2 токсину в сировині рослинного походження
  • Залишковий вміст інших мітотоксинів, важких металів, пестицидів, нітратів в сировині рослинного походження менший ніж 20 відсотків ніж встановлені державні вимоги
  • Питома активність природних радіонуклідів в сировині тваринного та рослинного походження менша ніж 20 відсотків ніж встановлені державні вимоги

Спеціальні вимоги для дієтичних добавок

  • Без використання наркотичних та психотропних речовин
  • Без використання компонентів, видобутих з черепу, мозку, очей великої рогатої худоби: кіз, овець (баранів) віком від 12 місяців або таких, що мають корінні різці
  • Не містить селезінки овець (баранів) та кіз

Визнаються результати випробувань випробувальних лабораторій, акредитованих на відповідність вимог міжнародного стандарту ISO 17025 (ДСТУ ISO 17025)

Перелік випробувальних лабораторій, які мають чинну акредитацію

reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy