Заповнити анкету

Світова практика розвитку систем екологічної сертифікації та маркування згідно ISO 14024 доводить що ефективне застосування результатів екологічної сертифікації в маркетинговій стратегії та рекламних компаніях в значній мірі сприяє підвищенню попиту на сертифіковану продукцію.

З метою вивчення ефективності застосування екологічного маркування і його впливу на посилення потенціалу конкурентоспроможності товаровиробників в різних країнах світу міжнародна асоціація – Глобальна мережа екологічного маркування (GEN) розпочала упровадження дослідження шляхом опитування ліцензіатів, продукція яких сертифікована в органах з екологічного маркування які входять до мережі.

«Жива планета» представляє Україну у складі GEN і на правах члена долучилась до проведення даного дослідження.

Просимо Вас відповісти на ключові запитання до ліцензіата, які нададуть можливість поглибити комунікації між виробником – органом сертифікації – органами державної влади та іншими зацікавленими сторонами для підвищення економічної ефективності застосування екологічного маркування.

Анкета опитування ліцензіата

Заповнену анкету, прохання, надіслати на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 
reportagi-ta-publikacii Ярмарок Rekomenduemo
Green Mind

ecomama
ЗМІ про екологічну сертифікацію та маркування


Екологічне маркування та маркетинг Zayavka Zayavka
logotipy